Ulice

04.10.2011 07:15 poranny szczyt

Zwężenie przy Bankowym.
Solidarności w korku

SERWISY:

Niedawno zniknęło kłopotliwe dla kierowców zwężenie związane z budową kosmicznych przystanków, ale dziś w nocy pojawiło się nowe. Przy wylocie alei Solidarności na plac Bankowy prace prowadzi MPWiK.

- Co prawda MPWiK zrobiło wykop na chodniku przy Bankowym, ale zwężony jest pas do skrętu w prawo zaraz przed placem Bankowym. Aleja Solidarności stoi już od skrzyżowania z Jana Pawła II - informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Wrócili do naprawy

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji wróciło do naprawy awarii z 19 sierpnia - informuje rzecznik spółki. Wtedy na tej wysokości było zwężenie, związane z budową kosmicznych przystanów na Bankowym, więc wodociągowcy odłożyli prace na później. - Wyłączyliśmy tylko magistralę. To nie powodowało przerw w dostawie wody - mówi rzecznik MPWiK Roman Bugaj. Do naprawy wrócili w nocy z poniedziałku na wtorek. - Staramy się zlokalizować źródło awarii - informuje Bugaj.

mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Kamil

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.10.2011 14:27 ~Kamil

  przed 19 już było zamknięte

 • praga

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.10.2011 13:07 ~praga

  Ale ciemnogród ta warszawa.Aż odruchy wymiotne mam jak czytam te wasze bzdury.Nie dziwne że to miasto tak wygląda skoro tacy koszmarni ludzie tu są!

 • łups

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.10.2011 11:34 ~łups

  HEHEHHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHHEH

 • Stefan Burczymucha

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.10.2011 10:54 ~Stefan Burczymucha

  Ale się fachowcy uwijają! Aż wielką dziurę wykopali. Ci to pracują, nie tak jak ich koledzy przy kładce na Wawelskiej. Tam pracuje 3-4, tutaj żaden. A my stoimy w korkach. Dzięki Haniu za takie rządzenie moim rodzinnym miastem.

 • kroczący zamaszyście

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.10.2011 09:58 ~kroczący…

  robotnicy ogrodzili i już za kilka dni stawią się do pracy, po co te nerwy?

 • Mirek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.10.2011 09:52 ~Mirek

  Jedyne co jest kosmiczne wtych przystankach to ich cena.

 • Kosmiczny wpis

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.10.2011 09:46 ~Kosmiczny wpis

  A wy dalej z tymi "KOSMICZNYMI" przytankami? Może mi ktoś wyjaśnić, co w nich jest kosmicznego? Ktoś tak raz napisał i teraz wszyscy widzą w przystanku tramwajowym kosmos. To może zacznijmy trawmaje Pesa nazywać kosmicznymi, zacznijmy kioski na Krakowskim Przedmieściu nazywać kosmicznymi itd. I niech wszystko, co ma bardziej nowoczesny kształt, będzie kosmiczne :)

 • rudy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.10.2011 09:46 ~rudy

  ale macie problem,wysiadka z aut.Wielkie panstwo sie zrobilo ,pare miesiecy w Warszawie mieszkaja i chcieliby super drog,super przejazdu..Jak sie nie podoba to wyjazd ze Stolicy

 • FAGO

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.10.2011 09:35 ~FAGO

  Jeden korek w tą czy w tą nie robi różnicy w końcu warszawiacy nie świnie przetrawią wszystko a w następnym głosowaniu znów postawią na Hanię..

 • youia

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.10.2011 09:33 ~youia

  Duży korek jest NOTORYCZNIE rano w al. Jana Pawła II do ronda ONZ ! Cała okolica zakorkowana przez najprawdopodobniej światła ! Brak zielonej linii przy skrzyżowaniach z Elektoralną, Grzybowską i ONZ !!! Nie możan tak codziennie dojeżdżać do szkoły czy pracy! Od inżynierii ruchu miejskiego nie mogą tego poprawić, to taki problem????

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl