Ulice

02.08.2011 18:04 wykonawca ma do wieczora posprzątać bałagan

Znowu rozkopali pl. Grzybowski

SERWISY:

Wodociągowcy znów rozkopali plac Grzybowski - alarmuje Miklosz i publikuje na Kontakcie 24 zdjęcia. - Rzeczywiście musieliśmy rozkopać fragment placu, bo pękła rura - wyjaśnia Roman Bugaj, rzecznik MPWiK.

- Awaria została już naprawiona. Teren zostanie uporządkowany najpóźniej do środy do wieczora - obiecuje Roman Bugaj, rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Awaria za awarią

To nie pierwsza wizyta wodociągowców po przebudowie pl. Grzybowskiego, która kosztowała ponad 11 mln zł. - To już czwarta lub piąta usterka rur w tym samym miejscu - przypomina Miklosz.

W marcu rzecznik MPWiK tłumaczył, że przyczyną ciągłych awarii może być... właśnie rewitalizacja pl. Grzybowskiego.

- W latach 2008 i 2009 w tym rejonie nie było żadnej awarii. Podejrzewamy, że przyczyną mogą być naprężenia gruntu, powstałe po robotach ziemnych. Wcześniej był on ustabilizowany i nic się nie działo – tłumaczył wówczas rzecznik.

 

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

 

Informacje o awariach w Twojej dzielnicy możesz przesłać na warszawa@tvn.pl albo opublikować swoją informację bezpośrednio w portalach tvnwarszawa.pl lub Kontakt24.

 as

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Łukasz z Woli

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.08.2011 09:17 ~Łukasz z Woli

  jeżeli nie wiesz gdzie pęknie rura albo gdzie będzie wymiana to zobacz gdzie jest nowy asfalt. SPEC nie lubi kiedy drogi są równe :) oni kochają kopać. Jak grabarze

 • Yami

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.08.2011 07:50 ~Yami

  Widać, że w tym samym miejscu bo kostka jest "pięknie" ułożona...

 • acomitam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.08.2011 23:51 ~acomitam

  a łyżka na to - Niemozliwe...
  typowa polska robota... zrewitalizować, odpicować, zrobić n-ty cud warszawski a potem wszystko rozkopać, zrujnować i pozostawić po sobie burdel... bo maszynka z kasą musi się kręcić...
  kiedy doczekamy się czasów, gdy wraz z remontem drogi zostaną wymienione wszystkie instalacje podziemne aby potem nie było takich "kwiatków" jak obecnie na Grzybowskim... pewnie nigdy

 • ciekawy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.08.2011 23:17 ~ciekawy

  robią plac... a nie wymieniają rur? chyba ratusz ma za dużo kasy i za dużo urzędników... nie ma odpowiedzialnego za ten burdel?

 • MeloMan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.08.2011 22:22 ~MeloMan

  Nie no jasne! Nie dało się tego przewidzieć (albo się nie chciało)

 • kos

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.08.2011 22:09 ~kos

  Skoro remontowali cały plac to powinni zmusić właścicieli infrastruktury podziemnej do jej wymiany, aby nie zaistniały takie sytuacje. Tylko jak to w Polsce zero koordynacji.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl