Ulice

17.11.2016 16:48 zderzenie w wilanowie

Zmiażdżony przód samochodu, kierująca w szpitalu

SERWISY:

- Zderzenie samochodu ciężarowego z volkswagenem na skrzyżowaniu Branickiego i alei Rzeczypospolitej - informuje reporter tvnwarszawa.pl.

Ranna została jedna osoba. - Sprawczyni została zabrana do szpitala - poinformowała Ewa Sitkiewicz, z komendy stołecznej policji.

Prawdopodobnie do zderzenia doszło z winy kierującej volkswagenem. W tym pojeździe w momencie wypadku nie było innych osób.

- Samochód ma zniszczony przód, na miejscu pracuje policja - relacjonuje Mateusz Szmelter. Jak się dowiedział, ranna kobieta prawdopodobnie doznała urazu głowy.

Zderzenie miało miejsce tuż po godzinie 15.

md/mś

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • kaka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.11.2016 13:11 ~kaka

  Wypadek zawdzięczamy Urzędnikom. Koniec kropka.

 • miccc

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.11.2016 12:47 ~miccc

  Mieszkam przy Branickiego, 2-3 stłuczki w miesiącu to rutyna, od kiedy Urząd Dzielnicy zdecydował na zmianę pierwszeństwa ruchu. Wcześniej też było niebezpiecznie, skrzyżowanie jest duże a ludzie pędzą autami jak na wyścigach... tam przydało by się rondo (miejsce jest), lub co najmniej sygnalizacja świetlna. Ale cóż, Urząd twierdzi, że są plany zagospodarowania, których nie mogą zmienić. Tak prawo staje się nadrzędne a życie i zdrowie ludzi podrzędne, choć prawo powinno być dla ludzi a nie na odwrót. Przyjdą wybory, to zapewne nastąpi "otwarcie" umysłów tych idiotów zza biurka.

 • Szofer

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.11.2016 12:33 ~Szofer

  Tak to niestety jest, kiedy urzędasy traktują ludzi jak komputery. Zmieniają pierwszeństwo nie zważając, że ludzie działają w określony sposób, mają przyzwyczajenia, nie są w stanie wszystkiego ogarniać od razu. Wszyscy jeżdżą w pewien sposób na pamięć. Mając odrobinę inteligencji należy to brać pod uwagę i przynajmniej w początkowym okresie wyraźniej oznaczać wszelkie zmiany.

 • Ania

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.11.2016 08:49 ~Ania

  To skrzyżowanie jest dramatyczn , ludzie bardzo czesto nie respektuja tam znaków i wjeżdzaja prosto pod koła nadjeżdzających osob z Branickiego.
  Pani Burmistrzu czas najwyższy przyspieszyć prace nad budową sygnalizacji świetlnej.

 • darkimage

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.11.2016 23:47 ~darkimage

  Na tych co nie respektują oznaczeń pierwszeństwa na skrzyżowaniu lub mają problem z ustąpieniem innym proponuję zrobić na skrzyżowaniach progi spowalniające i/lub szlabany jak na przejazdach kolejowych ;)

 • Hanna

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.11.2016 22:09 ~Hanna

  Na tym skrzyżowaniu powinna być sygnalizacja świetlna.

 • Edek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.11.2016 21:59 ~Edek

  Kobiety na traktory, a nie do samochodów !

 • Martyna

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.11.2016 21:43 ~Martyna

  jeżdżę codziennie tym skrzyżowaniem, zawsze zwalniam bo zauważyłam że niektórzy nie zauważyli że nie mają już pierwszeństwa, drodzy Państwo, ile razy zostałam obtrąbiona bo jechałam branickiego a Panom z Rzeczpospolitej wydawało się że mają pierwszeństwo... mniej brawury, więcej pokory, zanim zatrąbicie albo dodacie gazu przed skrzyżowaniem ( bo przecież macie pierwszeństwo)przyjrzyjcie się znakom,zwróćcie uwagę co robią inni kierowcy a przede wszystkim ZWOLNIJCIE zawsze przed skrzyżowaniem, to pozwoli chociaż uniknąć poważnych kolizji.

 • maingano

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.11.2016 18:17 ~maingano

  Generalnie nie ma tygodnia aby nie było tu jakieś kolizji odkąd (od września) zmienili organizację ruchu, zmieniając pierwszeństwo z AL Rzepy na Branickiego. Ta była najpoważniejsza jak do tej pory. Raz był tydzień z trzema kolizjami. Powód ten sam - nie ustąpienie pierwszeństwa. Ciekawe kiedy dojdzie tu do jakieś tragedii jak rykoszet po uderzeniu zmiecie z przejścia, czy chodnika jakiegoś pieszego albo dzeciaka?. A podobno tworzenie dokumentacji na światła na tym skrzyżowaniu trwa i trwa, i trwa.... od dłuższego czasu. Ale po co się spieszyć, na razie przecież nikt nie zginął

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl