Ulice

28.05.2011 07:41 trwa remont torowiska

Zmiany na Waryńskiego

SERWISY:

Do 12 czerwca zamknięta dla ruchu będzie jezdnia ul. Waryńskiego w stronę al. Armii Ludowej w rejonie skrzyżowania z ul. Nowowiejską. Ruch w obydwu kierunkach został przełożony na jezdnię w kierunku centrum.

Utrudnienia są związane z remontem torowiska i obejmują rejon skrzyżowania z ul. Nowowiejską i trwają od połowy maja. Teraz robotnicy zamknęli jezdnię Waryńskiego w kierunku al. Armii Ludowej.

Kierowcy jadący ulicą Waryńskiego do centrum mają do dyspozycji jeden pas ruchu. Natomiast ruch w kierunku al. Armii Ludowej i Mokotowa odbywa się po dwóch pasach. - Nie ma większych utrudnień w ruchu - mówił w niedzielę Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl.

Poniedziałek bez paraliżu

W poniedziałkowy poranek ruch był już zdecydowanie większy. - Tworzą się korki, ale o paraliżu nie możemy mówić - informuje Dawid Krysztofiński reporter tvnwarszawa.pl.

Nowowiejska zamknięta

Nadal wyłączona z ruchu jest ul. Nowowiejska na odcinkach pomiędzy Waryńskiego a pl. Politechniki oraz pomiędzy ul. Waryńskiego a pl. Zbawiciela.

Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Nowowiejskiej potrwa do 12 czerwca. Wszystkie prace zakończą się 31 lipca.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

su/mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • 7

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.05.2011 11:59 ~7

  Niestety juz wróciły na stare miejsca mimo, że autobusy na prage pld nie maja fizycznie możliwości podjechac prawidłowo na swój przystanek

 • Siwobrody

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.05.2011 07:34 ~Siwobrody

  Absolutnie się zgadzam z poprzednikiem!!!

 • zadowolona Irmina

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.05.2011 17:43 ~zadowolona Irmina

  Żeby tylko jeszcze po zakończonym remoncie przystanki autobusowe Metro Politechnika w kierunku Mokotowa i Pragi zostały na zawsze tam gdzie teraz! Są w równej odległości od obu wyjść z metra oraz nareszcie jest miejsce na przystanku dla oczekujących na autobusy skręcające na Pragę Płd. Dotąd ludzie tłoczyli się bez wiat na wąziutkim chodniczku wzdłuż murku wejścia do metra!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl