Ulice

05.10.2011 08:43 poranek po wtorkowych zmianach

Zmiany na Toruńskiej:
objazd pusty

SERWISY:

Korek na ul. Wysockiego, ciasno na Łabiszyńskiej i pusty objazd Artyleryjską - tak wyglada poranek z nową organizacją ruchu na Trasie Toruńskiej. Kierowcy bali się, że po zmianach całe Bródno stanie w jednym wielkim korku. Na szczęście, na obawach się skończyło.

Kierowcy od wtorkowego wieczora mogą w końcu przejechać wiaduktem nad rondem na ul. Łabiszyńskiej w stronę centrum.

By dokończyć prace przy drugim wiadukcie, gdzie wciąż montowane są szklane półtunele, zamknięty został przejazd przez rondo w stronę centrum. Kierowcy, którzy chcą z ul. Łabiszyńskiej wjechać na Trasę Toruńską w stronę centrum muszą skorzystać z objazdów: Łabiszyńską, Kondratowicza, Bazyliańską i Wysockiego albo ul. Artyleryjską i Ostródzką.

Wybierają Wysockiego

We środę o godzinie 8.00 objazd Artyleryjską nie jest zakorkowany. - Trasa Toruńska w stronę centrum przejezdna jak nigdy - mówi reporter tvnwarszawa.pl Dawid Krysztofiński.

Z kolei kierowcy jadący Łabiszyńską od strony Kondratowicza w stronę Trasy Toruńskiej czekają dwie, maksymalnie trzy zmiany świateł.

Gorzej wygląda sytuacja na ul. Kondratowicza, Bazyliańskiej i Wysockiego, gdzie kierowcy muszą się liczyć z przymusowym postojem w sporym korku.

Zmieniona organizacja ruchu potrwa do listopada.

Czytaj więcej o zmianach na Trasie Toruńskiej

su/mz/par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • X.X.X.

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.10.2011 10:43 ~X.X.X.

  Ha, ha, ha, pierwszego dnia całe Bródno było sparaliżowane, oznakowanie zajebiste, dopiero na rondzie dowiadujemy się, że nie da się wjechać na trasę w stronę Wisły. Na dzień dzisiejszy korki się trochę ustabilizowały i faktycznie mało kto jeździ Artyleryjską. Dobrze, że przynajmniej jednośladem daje się jeszcze jakoś przejechać na drugą stronę mostu.
  Apeluje tu do kierowców 4-ech kółek, jeszcze nie wszyscy skończyli sezon, bo już coraz więcej kierowców się zapomina.

 • 666

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.10.2011 10:45 ~666

  Aj wy głupole, jak mam stać w korku w autobusie ze śmierdzącym społeczeństwem to wolę stać w korku we własnym wygodnym aucie he he :-)

 • mob

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.10.2011 05:51 ~mob

  @rokkos

  We wczorajszej GW był wywiad z panem Galasem odnośnie Starzyniaka. "Korki tworzą zdezorientowani kierowcy, ale jest ich już mniej. Tylko 2 procent."

  Facet jest niesamowity. Ciekawie gdzie on mieszka, jak ma daleko do miejsca pracy, czymś się porusza i o której. Zapewne na jego trasie przejazdu, podczas jego podróży, wszystkie światła zmieniają się na zielone, a samochody się rozjeżdżają na boki.

 • Karabonga

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.10.2011 23:16 ~Karabonga

  Co za głupie pitolenie. Całe Bródno stało kompletnie zaklopsowane, bo nie dało sie wyjechać ani na Ostródzką (blokada aż po Cmentarz Bródnowski), ani na rondo przy Łabiszyńskiej (wszystko stało łacznie z dojazdami) ani przez Odrowąża w kierunku Ronda Starzyńskiego (ktoś tzw. "inteligentny inaczej" pozmieniał tam organizacje ruchu i przez to stoi się na kompletnie wsystkich dojazdach). Jaka komunikacją...? Autobusy stoja w korkach tak samo jak samochody osobowe a do tramwajów, które w godzinach szczytu jeżdżą co 12 min nie sposób wsiąść... Zmosty Grota na Żoliborz też sie nie da zjechać, bo ktoś zlikwidował jeden pas ruchu i cały zjazd wciąż stoi kompletnie zablokowany...

 • renka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.10.2011 21:16 ~renka

  to proszę jeździć komunikacją miejską, mniej będzie samochodów i nie będzie korków

 • sen

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.10.2011 20:38 ~sen

  Ok. Ale co z tego, że kierowcy z zielonej Białołęki i dalszych przedmieść nie stoją w korku na Bródnie, jeżeli wszyscy stoją po drugiej stronie rzeki? Na Trasie AK, Wisłostradzie, Ks. Popiełuszki czy Broniewskiego - tam wszędzie wszyscy stoją.

  Jeden wiadukt nie zaradzi chorobie toczącej całe miasto. A jest nią mała ilość bezkolizyjnych skrzyżowań i ogromna ilość świateł.

 • rokkos

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.10.2011 17:48 ~rokkos

  Istny geniusz organizacyjny jest na
  rondzie starzyńskiego - superturbinie.

  Panie Galas - czapka z głowy
  korki na dojazdach cały dzień.

  Panie Galas - tylko pan się nadaje do
  pasania cielaków...

 • TarchoMan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.10.2011 16:20 ~TarchoMan

  @BemoMan
  pamietam polowe lat '90 i jak wygladalo Bemowo
  dzisiejszy Tarchomin przy tym to luksusowa dzielnica
  a poza tym Bemowo to niestety dzielnica postwojskowych dresikow- kultura wysoka tam raczej nie gosci na codzien

 • kkk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.10.2011 16:05 ~kkk

  ~BemoMan a kultury na tym Bemowie nie uczą? Z jakiegoś powodu ludzie wybierają Białołękę i może jakbyś był zrównoważony to byś wiedział czemu

 • XYZ

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.10.2011 13:42 ~XYZ

  Dwoma wolnymi pasami można od razu puścić ruch po wiadukcie w stronę Marek. Jest przecież wjazd tuż przed wiaduktami.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl