Ulice

08.02.2011 17:38 zatrzymanie w kierunku centrum

Zepsuty tramwaj techniczny zablokował ruch

SERWISY:

To nie jest najszczęśliwsze popołudnie dla pasażerów komunikacji miejskiej. Po godzinie 16.00 zepsuł się tramwaj techniczny jadący z pl. Grunwaldzkiego do ronda Zgrupowania AK Radosław. W tym samym czasie nie kursowały składy w al. Waszyngtona. O kłopotach pasażerów poinformował na tvnwarszawa.pl badyunior.

- Składy ulicą Słomińskiego nie jeździły tylko kilkanaście minut – informuje rzecznik Tramwajów Warszawskich Michał Powałka.

Kolizja na Waszyngtona

Kilkanaście minut trwały także kłopoty pasażerów w al. Waszyngtona, gdzie na skrzyżowaniu z ul. Międzynarodową doszło do kolizji tramwaju linii 24 z samochodem osobowym.

- Kierujący samochodem przyznał się do spowodowania kolizji. Nikt nie ucierpiał, a tramwaje ruszyły już po 13 minutach – wyjaśnia Powałka.

Na tym nie koniec. Około godz. 14.00 nie jeździły też tramwaje na ul. Grójeckiej, gdzie torowisko blokowały uszkodzone w wypadku samochody.

O wszystkich zdarzeniach poinformował na tvnwarszawa.pl eden z aktywniejszych internautów tvnwarszawa.pl - badyunior.

 

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

wp/par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl