Ulice

07.04.2011 06:48 Jana Pawła II/Solidarności

Zepsute światła
w porannym szczycie

SERWISY:

 

Przez dwie godziny na skrzyżowaniu Jana Pawła II i Solidarności nie działały światła. Utrudnienia były duże. Przed godziną 8.00 policja podjęła decyzję, że zacznie kierować ruchem w tym miejscu. Kwadrans po ósmej sygnalizację udało się naprawić.

- Po interwencji policji jest nieco lepiej, ale nadal największy korek tworzy się od strony Żoliborza. Trudno jest na skrętach w lewo - mówił o 8.00 Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. O tym, że na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna, informował już przed 7.00.

Najpierw tworzył się zastój w kierunu centrum. Potem utrudnienia były już we wszystkie strony, bo sygnalizacji nie udało się naprawić do czasu porannego szczytu. Policja zaczęła kierować ruchem. Kwadrans po ósmej sygnalizację udało się naprawić.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

 

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • marti

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.04.2011 11:32 ~marti

  Policja niechętnie pomaga rozładowywac korki. Tam, gdzie dochodzi do niebezpiecznych sytuacji policji nie ma. O wiele bardziej woli ustawic dwa radiowozy z laserami na drodze z Konstancina do Wilanowa, gdzie jakis niepełnosprawny umysłowo ustawił 60 km na dwupasówce wsród pól. No i wiadomo, ze 60 km nikt tam toczył się nie bedzie. Więc żniwo jest.

 • olo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.04.2011 10:18 ~olo

  O trybie pracy sygnalizacji decyduje Inżynier Miasta zatwierdzając projekt, ZDM jedynie wprowadza wydaną decyzję. A Ty lolek doucz się zanim zaczniesz pisać na forum Dyrektor ZDM nazywa się Lendzion.

 • lolek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.04.2011 09:56 ~lolek

  ZDM pod zarządem beznadziejnie głupich kobitek . Od świateł też kobitka nazywa się Lorentz ostatnio w tvn Warszawa mówiła że 50 km/h to niebezpieczna szybkość i ona będzie się starać o 30 km/h . Zresztą Warszawą rządzi kobieta , sławna bufetowa HGW .

 • rafi33

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.04.2011 09:47 ~rafi33

  Jeżeli na ważnym skrzyżowaniu gaśnie sygnalizacja i panuje anarchia to chyba drogówka z urzędu powinna się tym zająć jako powołana do tego. Rozumiem, że teraz jest innaczej i w innych przypadkch polcja może podjąć dezcyzję o nie kierowaniu ruchem. Gratuluje postępu cywilizacyjnego polskiej policji. Jeszcze sto lat i może zaczną pomagać ludziom z natury.

 • ann

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.04.2011 09:35 ~ann

  Powiem tak ŻADNA NOWOŚĆ w tym miejscu sygnalizacja nie działa minimum raz w tygodniu i zazwyczaj właśnie podczas szczytu komunikacyjnego. Może w końcu powinno się coś z tym zrobić.

 • neurochirurg

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.04.2011 09:30 ~neurochirurg

  Światła nie działały juz ok 5.25 - jechałem wtedy aleją solidarności na pragę

 • jonik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.04.2011 08:55 ~jonik

  Światła zaczęły działać ale korek który dzięki dzielnej policji powstał rozładuje się prawdopodobnie przed południem.Czy mogliby ich szkolić pod względem synchronizacji?Jedna stronę policja puszcza przez 3min a drugą przez 1min.Nielogiczne!W tym miejscu nie ma zintegrowanego zarządzania ruchem i przy działającej sygnalizacji jakoś się jedzie a tylko policja przejmuje sprawę i od razu zator tworzą a później uciekają jak już się nie da rozładować bałaganu który stworzyli.

 • obserwator

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.04.2011 08:33 ~obserwator

  Dzień bez nie działającej stale na tym skrzyżowaniu sygnalizacji to dzień stracony. Za co biorą urzędnicy z Ratusza pieniądze skoro pod ich bokiem notorycznie nie działają światła, tak trudno znaleźć inna firmę sprawniej działającą. Widocznie obecna to kolesie urzędników HGW.

 • wujek dobra rada

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.04.2011 07:59 ~wujek dobra rada

  Policja podjęła decyzję? jeden radiowóz po cichu przemknął prawym pasem a na skrzyżowaniu dalej masakryczny korek
  zwolnić darmozjadów natychmiast!!!!

 • SEBBAX

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.04.2011 07:46 ~SEBBAX

  wczoraj ZDM sam stworzył tam korek na lewoskretach - uruchomiona została sygnalizacja do lewoskrętu z Jana Pawła w Solidarności - efekt olbrzymi korek do skretu !!! pomysłowości ZDM nie ma końca....

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl