Ulice

29.06.2011 18:22 PRZY DWORCU CENTRALNYM

Zepsuta sygnalizacja
zakorkowała centrum

SERWISY:

W środę popołudniu zepsuta sygnalizacja na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z Chałubińskiego przyczyniła się do poważnych utrudnień na stołecznych ulicach. Korki powstały na Ochocie i w Śródmieściu.

Od godziny 16:00 problem z przejazdem mieli kierowcy jadący w kierunku skrzyżowania zarówno od ronda ONZ, pl. Zawiszy jak i od al. Niepodległości i Marszałkowskiej.

Utworzył się też korek tramwajowy w Al. Jerozolimskich oraz w al. Jana Pawła.

Dopiero przed 18:00 na skrzyżowanie dotarła policja, która zaczęła kierować ruchem.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

as/roody

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Okopw

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.01.2012 14:36 ~Okopw

  INNY PRZYKLAD: NA STALE KORKI SA W ALEI JANA PAWLA II PRZY RONDZIE RADOSLAWA! DWIE SYGNALIZACJE USTAWIONE TUZ PRZY SOBIE! TAMUJA RUCH. PO DRUGIEJ STRONIE RONDA KOREK JEST BARDZO RZADKO! DLACZEGO NIE ZROBIONO NIC SKUTECZNEGO Z TYMI SWIATLAMI? MIASTO A W ZASADZIE INWESTOR ARKADII JUZ DAWNO POWINNIEN ZAINWESTOWAC W PRZEJSCIA PODZIEMNE POD RONDEM RADOSAWA. SAMOCHODY JADACE DO ARKADII STOJA W KORKU, CO CHWILA RUSZAJA A TO ZNACZNIE ZWIEKSZA EMISJE SPALIN I ZANIECZYSZCZENIE POWIETRZA.

 • Robek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.06.2011 23:17 ~Robek

  Dokładnie - przejeżdżałem tamtędy ok. 16:15 i przynajmniej dwóch misiaków próbowało zapanować nad tym burdelem. Jak na przepustowość tego skrzyżowania i natężenie ruchu, to nawet jako-tako im to wychodziło. Przejazd zajął mi kilka małych minut (jechałem Al. JPII od strony ronda ONZ i skręcałem w Aleje w kierunku Pragi).

 • DD

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.06.2011 22:42 ~DD

  Nie jest prawdą, że policja dotarła na skrzyżowanie dopiero ok 18:00.
  Już przed 16:00 było tam trzech policjantów/motocyklistów, którzy próbowali opanować istniejący chaos. Może nie szło im za dobrze, ale byli.

 • lukasik147

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.06.2011 21:39 ~lukasik147

  Konserwacja jest dobra bo to nowe skrzyżowanie tylko na jednym sygnalizatorze się komuś nudziło i uszkodził sygnalizator co spowodowało zwarcie a że wyświetlanie czerwonego z zielonym jest zabronione więc sygnalizacja nie działa
  A że dużo ludzie nie umie jeździć po rondach to jużinna sprawa

 • grosia

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.06.2011 20:52 ~grosia

  Byłam na tym skrzyżowaniu wracając z pracy, dwa razy dzwoniłam na policję. Na skrzyżowaniu był chaos kompletny, każdy z uczestników ruchu próbował uskuteczniać manewry nie mające nic wspólnego z zasadami ruchu drogowego. Wystrzyżony koleś w a la sportowej starej skorupie zajechał drogę zadowolony z siebie zablokował na kolejne 10 minut skrzyżowanie i tak przez blisko 40min można patrzeć na te obrazki.
  Może w końcu należałoby sprawić aby na 112 można się było dodzwonić, a nie czekać 10 min na połączenie i by drogówka z Waliców podjechała "natychmiast" a nie za 40min.
  Dzisiejsze wyczyny na tym skrzyżowaniu to koszmar, dobrze, że nikomu się nic nie stało.

 • feuer

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.06.2011 19:57 ~feuer

  Wystarczyło postawić 4 kierowników z gwizdkami i byłoby OK.

 • WF

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.06.2011 19:03 ~WF

  wszystko rozbija się o brak pieniędzy na konserwacje sterowników na skrzyżowaniach. Deszczyk pokropi i tryb pracy awaryjnej murowany

 • Tomek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.06.2011 19:00 ~Tomek

  :)

 • swing_swing

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.06.2011 18:36 ~swing_swing

  sygnalizacja niczego nie zablokowała...
  to durni mistrzowie kierownicy widzący jedynie czubek własnego nosa.
  parę mandatów i sprawa załatwiona

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl