Ulice

18.12.2010 14:44 AWARIA W REMBERTOWIE

Zepsuta rogatka na Marsa Korki na kilka kilometrów

SERWISY:

Zamknęły się i tak już zostały. Szlabany rogatki przy wjeździe do Rembertowa przez dwie godziny blokowały przejazd. Wściekłych kierowców musiała uspokajać policja. - To przez sól - tłumaczą kolejarze.

Policję wezwać musieli dróżnicy, bo wściekli kierowcy zachowywali się wobec nich agresywnie. Trudno się jednak dziwić, że byli wściekli; szlabany zamknęły się i przez dwie godziny nie udało się ich otworzyć.

Korki w obie strony ciągnęły się przez kilka kilometrów, w obu kierunkach. W końcu koło godziny 14 rogatkę udało się odblokować, ale zator będzie się rozładowywał jeszcze jakiś czas.

"To przez sól"

- Z powodu dużej ilości soli doszło do awarii czujników, które są odpowiedzialne za zamykanie i podnoszenie zapór. Dopiero po ich oczyszczeniu zapory znów są sprawne - tłumaczy Jan Telecki, z Polskich Linii Kolejowych.

roody

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • ghkfjghk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.12.2010 15:06 ~ghkfjghk

  zamiast odjechać to się wściekali i wyżywali na dróżnikach. co za ludzie, szukają tylko awantury

 • kiwi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.12.2010 12:12 ~kiwi

  przecież można spokojnie objechać na około, nie trzeba sterczeć na przejeździe... wystarczy się cofnąć i wyjechać na Żołnierską albo przez Marsa (z Nowego Rembertowa) albo przez Strażacką (ze Starego)... nie widzę problemu

 • wiadukt

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.12.2010 12:10 ~wiadukt

  mamy 21wiek i szlabany ;( na torach...
  tam powinny być wiadukty....

  tylko nikomu na tym nie zależy.

 • rodowity-ochota

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.12.2010 09:58 ~rodowity-ochota

  do "rembertow"
  dopiero w 1957 rembertów przyłączyli do Warszawy więc się frajerowy wieśku nie podniecaj i się trochę poucz historii a nie klepiesz pierdoły

 • wojtas

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.12.2010 09:45 ~wojtas

  Jakie znów czujniki? Na samym przejeździe nie ma czujników. Są w torach, ale to i tak nie od soli. Trzeba poczytać w necie na jakiej zasadzie działa przejazd kolejowy lub zasięgnąć książek. Z tego co mnie uczono, to sól nie będzie winna :)

 • mamut

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.12.2010 00:17 ~mamut

  etam , przez sol .

 • marek mza

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.12.2010 21:11 ~marek mza

  drogi tvn-ie nie przy wjeżdzie do Rembertowa bo po obu stronach szlabanu jest Rembertów a dokładnie po jednej stronie nowy a po drugiej stary Rembertów. pozdrawiam !

 • agent_J

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.12.2010 20:02 ~agent_J

  emes: co do tego, że można było spokojnie korek objechać zgadzam się z 100 procentach. Trzeba tylko się ruszyć i "badać" Warszawę.

 • kilovolt

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.12.2010 18:49 ~kilovolt

  Kiedy wreszcie opamiętają się z tym sypaniem soli. Wszystko k... zasolone. Bez problemu moglibyśmy obejść się bez soli, tylko władze Warszawy idą na łatwiznę nie licząc się z konsekwencjami sypania tej soli.

 • JD

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.12.2010 18:45 ~JD

  Jednak tym ćwoczkom coś przeszkadza że Warszawa taka duża ,nie mogą przeboleć że to nie tak jak u nich że z jednego końca wiochy widać drugi

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl