Ulice

25.01.2016 10:01 kolizja na ochocie

Zderzyły się na skrzyżowaniu.
Renault skończyło na słupie

SERWISY:

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na Ochocie. - Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl. Były utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Grójeckiej i Kopińskiej. - W kolizji brały udział renault i opel - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl. - Do jednej osoby na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Ta jednak odmówiła pomocy - dodał.

Były utrudnienia w ruchu. Samochody blokowały skrzyżowanie. Najtrudniejsza sytuacja była na ul. Kopińskiej w kierunku Alej Jerozolimskich.

Jak doszło do zderzenia? - Według relacji świadków, kobieta kierująca renault skręcała z ul. Kopińskiej w lewo, w ul. Grójecką. Kobieta kierująca oplem jechała prosto, ul. Wawelską w ul. Kopińską. Wtedy doszło do zderzenia - relacjonował Węgrzynowicz.

Na miejscu były służby: policja i straż pożarna.

su/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Rocco

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.01.2016 21:16 ~Rocco

  Bodajże pod koniec wakacji zamontowano światła na tym skrzyżowaniu i wówczas był spokój na tym skrzyżowaniu, ale jacyś debil chyba z ZDM-u pod koniec roku je zdemontowali i od razu są efekty

 • marcin

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.01.2016 15:35 ~marcin

  Macie błędne dane, Czerwone reno jechało od strony okęcia i skręcało w stronę zachodniego, inne auto przyblokowało Pania i późno zaczęła zjeżdżać ze skrzyżowania gdzie a drugie auto jechało od zawiszy w stronę okęcia i nie jechało zbyt wolno ale trafiło na zieloną fale, Pech taki że jechało prawym pasem a ze środkowego i lewego pojazdy ruszyły wolno i obie strony pewnie się nie widziały

 • andrzej

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.01.2016 15:11 ~andrzej

  Dokładnie tak. Wbrew głupim opiniom, lewoskręty poprawiają bezpieczeństwo i pozwalają bezstresowo wykonać manewr na skrzyżowaniu o dużym ruchu. Jakoś w Europie Zachodniej masowo przerabia się skrzyżowania bez lewoskrętów.

  BHM~BHM

  To najgorsze skrzyżowanie na świecie!!Tam co chwilę są wypadki, a wystarczy zrobić światła do skrętu jak na skrzyżowaniu 100 metrów dalej Kopińska/Białobrzeska!

 • monako

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.01.2016 14:59 ~monako

  Dobry komentarz do dyskutowanej właśnie przebudowy pl. Narutowicza. Po zlikwidowaniu zawrotek na pl. Narutowicza i zaślepieniu kilku uliczek, to skrzyżowanie pozostanie jedną z bardzo nielicznych możliwości dojazdu do kolonii Lubeckiego.
  Świateł z fazą do lewoskrętu nie można się doprosić. A skręt tu, wcale nie jest prosty bo Wawelska idzie tu po lekkim łuku i samochody z prawego pasa nie są widoczne a często lecą rozpędzone (chwilę wcześniej kończy się buspas), po drugie -jadąc Grójecką światła przy Och teatrze są tak ustawione, że jak się odpowiednio wstrzelić to dość rozpędzonym samochodem wpada się na kolejne skrzyżowanie i wtedy trzeba mocno zwalniać bo....średnio trafia się w trzy samochody, skręcające dopiero z Kopińskiej. To samo jadąc od pl. Narutowicza, po ruszeniu na Barskiej na ogół można się sfazować ze światłem na skrzyżowaniu z Wawelską i następnie hamować, bo maruderzy nie zdołali zjechać.

 • Mazur

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.01.2016 14:52 ~Mazur

  a kogo to w Polsce obchodzi? lokalne smieci...

 • mrówkołak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.01.2016 13:35 ~mrówkołak

  Dzisiaj rano znowu była stłuczka na POW. Tradycyjnie, przy zjeździe w Aleję Krakowską, od strony zachodniej. Różnej maści i sierści cwaniaczki prują tam lewym pasem dojazdówki 90 km/h, żeby w ostatniej chwili wepchnąć się na chama przez dwa sąsiednie pasy do zjazdu, ostro hamując (jak to chamy). Powstał wielokilometrowy korek.
  Policja powinna tam sobie urządzić stały dyżur, oraz zainstalować kamerę. W jeden dzień zebrałaby tam więcej mandatów od dobrowolnych ofiarodawców, niż w innym miejscu przez miesiąc.

 • Rycho

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.01.2016 11:58 ~Rycho

  Dodtkowe szkolenie i kategorię w prawku np: B+s uprawniającą do skrętu w lewo - taką mam koncepcję

 • waldek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.01.2016 11:32 ~waldek

  Tam chyba 3 razy w tygodniu coś się dzieje.

 • BHM

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.01.2016 10:54 ~BHM

  To najgorsze skrzyżowanie na świecie!!Tam co chwilę są wypadki, a wystarczy zrobić światła do skrętu jak na skrzyżowaniu 100 metrów dalej Kopińska/Białobrzeska!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl