Ulice

17.02.2011 11:46 dwa rozbite samochody

Zderzyli się na środku skrzyżowania

SERWISY:

Niespokojne przedpołudnie na ulicach. Po godzinie 11.00 na skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i ul. Modzelewskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została ranna.

Pojazdy zderzyły się na samym środku skrzyżowania. Ruch przez kilkanaście minut był utrudniony. Samochody zostały już zepchnięte z jezdni.

– Na miejsce przyjechali strażacy, którzy zneutralizowali wyciekające z rozbitego samochodu płyny eksploatacyjne – relacjonuje reporter TVN Warszawa Tomasz Zieliński.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

 

Po godz. 10.00 na skrzyzowaniu Wawelskiej z Krzyckiego zderzył się ikarus z seatem leonem. W wypadku ucierpiał jeden z pasażerów autobusu linii 382.

Na pl. Narutowicza samochód osobowy wjechał pod tramwaj linii 7. Kilkanaście minut nie kursowały składy w stronę Okęcia.

Z kolei na al. Jana Pawła II bus "skosił" przydrożną latarnię, znak i drzewko. W efekcie jedna osoba została przewieziona do szpitala. 

wp/par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • milo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2011 19:19 ~milo

  EOPy. Mądry warszawiak zarejestruje auto na kogoś z rodziny gdzieś z Polski (tańsze OC) albo weźmie leasing gdzieś w Polsce (tańszy niż w Wawie), a Wy, co się tak wyśmiewacie, bulcie na wszystko i jeździjcie tymi swoimi WPI, WWL, WPR... Same wiochy...

 • ...

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2011 17:27 ~...

  zabawnie poczytać Wasze żenujące komentarze:)

 • LRY

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2011 17:16 ~LRY

  Podajesz przykład z własnej autopsji! Tylko że mogłeś jeszcze dopisać że z Twojej dziury wyjeżdżało się po gnoju i błocie! A prawo jazdy zdaje się matole w ośrodku egzaminacyjnym i godziny jazdy wykorzystuje się w mieście ale w Twoim przypadku było zupełnie inaczej. Dynamiczna jazda dobre mi sobie-nie używaj słów których znaczenia nie znasz!

 • bokser

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2011 17:11 ~bokser

  Dajcie spokój z ocenianiem jazdy, kto tam jak jeździ i skąd jest. Kto się bawi w takie oceny to musi być sfrustrowany i zakompleksiony. Bo psiocząc na innych nic nie uzyska, co najwyżej zyska wrogów.

 • ...

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2011 16:49 ~...

  Nie chodzi o to skąd kto pochodzi i skąd jego rodzice, ale kto gdzie sie uczył jeździć. Przyznacie, że inaczej się jeździ po lasach i polach a inaczej po dużym mieście, gdzie ruch jest dynamiczny i nie ma czasu na popełnianie błedów, które kończą się: patrz obrazek wyżej. Tyle

 • Pete

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2011 15:54 ~Pete

  Co by niektórych uspokoić to napiszę, że obydwa samochody miały warszawskie blachy :)

 • LRY

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2011 15:07 ~LRY

  Krawaty właśnie mają taki tępy i stereotypowy tok myślenia!!! Nie wszystkie tablice zaczynające się na L.. to analfabeci wtórni na drodze! A wy pseudo warszawiaczki i tak będziecie swoje myśleć-mistrzowie kierownicy HAHAHA:D nadęte snoby! Tak na prawdę i tak Wasi starzy pochodzą z różnych dziur Polski!!! ŻĘNADA

 • Marek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2011 15:04 ~Marek

  Tym razem LLU + EOP (jEłOP)

 • antysłoik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2011 15:00 ~antysłoik

  Ale urwał !

  Jadą słoiki kolorowe! taborami !

  LLU LBI ? EOP? WRA?

 • Aron

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2011 14:11 ~Aron

  Pasek i jakś Civic czy stara Maździocha. Tak właśnie wyglądają samochody po lekkiej stłuczce a potem stają się bezwypadkowe.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl