Ulice

15.06.2019 12:58 kolizja na urysnowie

Zderzył się z innym autem,
potem uderzył w sklep

SERWISY:


Na Ursynowie zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich, w wyniku kolizji, wjechał w budynek.

Do zdarzenia doszło na ulicy Bartoka, w okolicy Symfonii. Jak podaje Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji, informacja o kolizji wpłynęła o godzinie 10.05.

- Zderzyły się opel i hyundai. W wyniku uderzenia, jeden pojazd odbił w bok i uderzył w ścianę znajdującego się w pobliżu sklepu - mówi Bieniak. Jak informuje policjantka, nikomu nic się nie stało. Szczęśliwie, w momencie kolizji, nikt nie przechodził chodnikiem obok budynku. - Obaj kierowcy byli trzeźwi - podsumowuje nasza rozmówczyni.

Na miejscu były niewielkie utrudnienia w ruchu.

ab/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • TJMZ

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.06.2019 22:59 ~TJMZ

  gta_urysynow~gta_urysynow

  Na Bartoka z prędkością do 50 km/h to jeżdżą tylko rowerzyści po chodnikach, reszta grzeje ile się da w stronę zachodzącego słońca. To nie pierwszy wypadek na tym odcinku.

  Pojechałeś po bandzie. Chodniki jak wydept po trawie a na jezdni wysepki i gdzie tak się rozpędzić.
  Takie zdarzenia są bo każdy, prawie każdy myśli tylko o sobie. Trzeba obserwować co się dzieje na drodze i będzie ich znacznie mniej.

 • gta_urysynow

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.06.2019 20:37 ~gta_urysynow

  Na Bartoka z prędkością do 50 km/h to jeżdżą tylko rowerzyści po chodnikach, reszta grzeje ile się da w stronę zachodzącego słońca. To nie pierwszy wypadek na tym odcinku.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl