Ulice

02.11.2016 09:26 GRODZISK MAZOWIECKI

Zderzenie z wozem
strażackim na sygnale

SERWISY:

Zderzenie wozu strażackiego z samochodem osobowym w Grodzisku Mazowieckim. Do niebezpiecznej sytuacji doszło po godzinie 7 rano na jednym ze skrzyżowań. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Okulickiego.

- Wóz strażacki jechał na sygnale. Jego kierowca chciał ominąć volkswagena, który miał skręcać. Nie udało się i doszło do niegroźnego w skutkach zderzenia. Lekko uszkodzony został volkswagen. Nikt nie został ranny. Zdarzenie nie spowodowało utrudnień w ruchu - poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Wóz strażacki jechał na akcję, żeby wesprzeć policję. - Chodziło o otwarcie mieszkania - wyjaśnił dyżurny Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. Jak dodał, po kolizji wóz strażacki nie pojechał już dalej. Do zdarzenia zadysponowano inne pojazdy.

Policja będzie ustalać, który z kierowców doprowadził do zderzenia.

Czytaj też na Kontakcie 24.

ak/popi

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • chesterdb

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.11.2016 12:25 ~chesterdb

  xyz~xyz

  jak można nie zauważyć wielkiego, czerwonego pojazdu na sygnałach???

  Czytanie ze zrozumieniem ma wielką przyszłość. Przeczytaj kilka razy, powoli to może zrozumiesz. Kierujący wozem strażackim uderzył w VW próbując go ominąć. Nie wiem z czego wnioskujesz, że ktoś nie zauważył wozu strażackiego?

 • Hiubi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.11.2016 11:07 ~Hiubi

  To już drugie takie zdarzenie w przeciągu miesiąca na tym skrzyżowaniu i z udziałem wozu Straży Pożarnej. Ostatnio było trochę gorzej, bo byli ranni i znaczne uszkodzenia pojazdów.

 • xyz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.11.2016 10:13 ~xyz

  jak można nie zauważyć wielkiego, czerwonego pojazdu na sygnałach???

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl