Ulice

03.07.2015 08:02 były UTRUDNIENIA

Zderzenie w Rembertowie,
cegły rozsypały się po ulicy

SERWISY:

Na Konwisarskiej zderzyły się dwa samochody dostawcze. Z jednego wysypały się cegły, które blokowały ulicę.

Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu Konwisarskiej i Republikańskiej w Rembertowie. Fiat uderzył w bok forda, z którego wysypały się materiały budowlane, które zablokowały przejazd w obu kierunkach.

- Na miejscu lekarze opatrzyli kierowcę fiata. Nic poważnego mu się nie stało - powiedział Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

- Cegły zostały pozbierane z ulicy, a ruch jest udrożniony. Na miejscu są jeszcze funkcjonariusze, którzy badają przyczyny wypadku - poinformowała o 9.10 Agnieszka Włodarska z komendy stołecznej.

ło/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Jagger

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.07.2015 14:00 ~Jagger

  Najlepiej jest się wymądrzać!!! "Mistrz" "Trafił swój na swego" Kierowca Fiata w tym przypadku miał pierwszeństwo i gdyby sekundę wcześniej wjechał na skrzyżowanie, zginąłby na miejscu! Kierowca Forda jechał 60 km/h z takim ciężarem! A Panu mieszkańcowi, w czym przeszkadzał Fiat? Konkurencja? Jak się coś nie podoba, to iść i prosto w oczy powiedzieć, a nie oczerniać.

 • Postawić znaki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.07.2015 12:43 ~Postawić znaki

  Ul. Republikańska je długa, prosta i wyraźnie szersza od poprzecznych. Dlatego kierowcom wydaje się że mają pierwszeństwo. Wypadki tego typu jak opisany są tam co kilka miesięcy. Na każdym skrzyżowaniu powinien być znak ostrzegawczy: A-5 'skrzyżowanie dróg równorzędnych'. Z obu stron skrzyżowania.

 • rembertów

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.07.2015 18:42 ~rembertów

  czy głosowali Państwo w budżecie partycypacyjnym ? był tam projekt przewidujący zbudowanie na tym skrzyżowaniu spowalniacza w postaci wyniesionego skrzyżowania. miejmy nadzieję, ze zostanie wybrany do realizacji.

 • jacuś

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.07.2015 11:34 ~jacuś

  Trafił swój na swego.Dwóch mistrzów. Dobrze,że w bok nie dostał mały samochód osobowy.

 • Sąsiad

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.07.2015 10:29 ~Sąsiad

  Mam tylko nadzieję, że przyczyną kolizji nie było ignorowanie zasad ruchu na skrzyżowaniu równorzędnym.... Niestety w na ul. Republikańskiej tak siędzieje, że kierowcy mając prostą i długą ulicę przez skrzyżowania przejeżdzają bez zwalniania i zachowania ostrożności. A potem tak to się kończy nieładnie.

 • dkddkdkdkk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.07.2015 10:18 ~dkddkdkdkk

  dmc pewnie 3500 a 3500 tony to na pace .... od razu do paki powinni wsadzać za takie przeładowanie

 • mieszkaniec Rembertowa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.07.2015 10:07 ~mieszkanie…

  bardzo niebezpieczne skrzyżowanie... Ci co tam mieszkaja przestrzegaja przepisów i zatrzymuja sie tuz przed nim, ale zdarzaja się i tacy co przejezdzają nawet nie zwalniając.. no i takie sa skutki

 • SEBBAX

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.07.2015 08:41 SEBBAX

  kierowcy przewożący materiały budowlane zazwyczaj nie zabezpieczają właściwie ładunku... gdyby cegły były lepiej zamocowane - nie rozsypały by sie po całej jezdni - zazwyczaj paleta stoi sobie beztrosko na pace i nikt za to w Polsce nie karze...

 • mieszkaniec

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.07.2015 08:35 ~mieszkaniec

  W końcu może ten Fiat pójdzie do kasacji, widziałem kilka dni temu jak jechał można powiedzieć cztero ślad i stan techniczny zagrażający innym użytkownikom.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl