Ulice

24.03.2016 20:00 zablokował ruch w al. jana pawła II

Zderzenie seata z tramwajem przy Hali Mirowskiej

SERWISY:

Seat zderzył się z tramwajem linii 33 w al. Jana Pawła II na wysokości placu Mirowskiego. W obu kierunkach nie jeździły tramwaje.

Do zderzenia doszło po godz. 19. - Prawdopodobną przyczyną kolizji była nadmierna prędkość seata. Kierowca i motorniczy byli trzeźwi - tłumaczył Piotr Świstak ze stołecznej policji.

Jak informował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl, nic nikomu się nie stało, ale były utrudnienia zarówno dla pasażerów komunikacji miejskiej jak i kierowców.

Nie jeździły tramwaje w stronę Mokotowa oraz Żoliborza. Wyłączone były również dwa pasy ruchu dla kierowców w kierunku Mokotowa. Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że utrudnienia zakończyły się po godz. 20.

ło/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • hehe

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.03.2016 16:33 ~hehe

  To na bank słoik który kupił specjalnie seata WI i nie przerejestrował żeby nikt mu lakieru pod blokiem nie podrapał:-)

 • bbbb

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.03.2016 15:47 ~bbbb

  stonka~stonka

  Słoiki wyjechały na święta, więc autochtony mogą rozwinąć skrzydła na półpustych ulicach. Szczęście że we wtorek sytuacja wróci do normy i będzie można wylewać żale za wszystkie problemy Warszawy na przyjezdnych. Zdrowia na Święta wszystkim!

  Swięte słowa, i dam głowę uciąć że tak będzie:)

 • tramwaj

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.03.2016 15:45 ~tramwaj

  Jak to Wareszawiacy mówią "patrz w lusterka słoiki są wszędzie" drodzy warszawiacy nie tylko słoiki, tramwaje też;) Może by tak wyluzować z wiecznym przechwalaniem jacy to jesteście dobrzy na drodze a na to konto zejść na ziemię i nauczyć się jeździć w końcu:)

 • Tram

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.03.2016 15:09 ~Tram

  Zwróćcie uwagę, że gdyby nie stojący na przystanku tramwaj, w który uderzył, to wpadł by tym samochodem na przystanek z pasażerami. Tramwaj osłonił ludzi od tragedii.

 • pytający

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.03.2016 12:07 ~pytający

  Pytam się...
  Jak??!!

 • kaktus299

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.03.2016 09:10 ~kaktus299

  Motorniczy stojącego na przystanku tramwaju w który wjechał ten oszołom był trzeźwy - to jest rzeczywiście kluczowy fakt w tej sprawie.

 • TWARDY

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.03.2016 08:54 ~TWARDY

  Znowu nie zauważył tramwaju. Teraz motorniczy musi pisać wyjaśnienia , a zdarzenie zostanie mu zaliczone i po trzech razach egzamin z przydatności do pracy - Tramwajowa paranoja.

 • stonka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.03.2016 08:41 ~stonka

  Słoiki wyjechały na święta, więc autochtony mogą rozwinąć skrzydła na półpustych ulicach. Szczęście że we wtorek sytuacja wróci do normy i będzie można wylewać żale za wszystkie problemy Warszawy na przyjezdnych. Zdrowia na Święta wszystkim!

 • bmkmrafal

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.03.2016 07:53 bmkmrafal

  Szkoda Leonika

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl