Ulice

27.11.2017 17:19 skrzyżowanie z Odyńca

Zderzenie na Wołoskiej.
Ranna pasażerka tramwaju

SERWISY:


- Samochód zderzył się z tramwajem linii 17 w rejonie skrzyżowania ulic Wołoska-Odyńca - poinformował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Jedna osoba trafiła do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut ruch składów był wstrzymany.

- Tramwaj numer 17 jechał w kierunku centrum. Doszło do zderzenia z osobowym renault - mówił nasz reporter. - Jedna osoba została poszkodowana, to pasażerka tramwaju, która przewróciła się w wyniku hamowania składu. Przyjechało pogotowie, kobieta była badana przez ratowników, po czym zabrano ją do szpitala - opisywał dalej.

Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej i służby Tramwajów Warszawskich, które starały się udrożnić przejazd.

Duże utrudnienia

Zieliński ostrzegał przed dużymi utrudnieniami w ruchu zarówno na drogach, jak i na torach. O problemach informował też Zarząd Transportu Miejskiego, dotyczyły linii 17, a także 141 i 172. Przez kilkadziesiąt minut były kierowane na objazdy.

Około godziny 17.15 ruch tramwajowy wznowiono w obu kierunkach.

kw/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • nick

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.11.2017 09:46 ~nick

  To wiele wyjaśnia.

  Esper~Esper

  Kierował chłopak, blondyn. Lat koło 20.

 • Esper

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2017 22:55 ~Esper

  Kierował chłopak, blondyn. Lat koło 20.

 • PoHeblach

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2017 21:29 ~PoHeblach

  Ktoś liczy pasażerów komunikacji miejskiej rannych w wyniku hamowania awaryjnego przed samochodami, rowerzystami i pieszymi?
  Takie statystyki mogłyby być bardzo pouczające. Zwłaszcza dla tzw. społeczników i aktywistów.

 • benek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2017 21:01 ~benek

  Nie zderzenie tylko katastrofa w ruchu lądowym. W takim tramwaju jedzie ponad setka osób, na stojąco, często bez trzymania się poręczy.

  Wtrącić tą sierotę z osobówki do więzienia na wiele lat to będzie bezpieczniej.

 • Maniek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2017 19:41 ~Maniek

  A ile lat mieli kierujący? TVN Warszawa codziennie informuje o kilku wypadkach. Raz czy dwa razy w miesiącu o pijanym czy naćpanym kierowcy, który spowodował wypadek. Dwa czy trzy razy w roku o starszym kierowcy, który spowodował wypadek. Ale nagonka jest na starszych. Dlaczego? Jak badać mózgi młodocianych i tych w średnim wieku ale mało dojrzałych czy nie mają skłonności do agresji na drodze, brawury, chlania czy ćpania? Statystyki wypadków świadczą o tym, że dla poprawy bezpieczeństwa takie badania są bardziej potrzebne niż badania starszych kierowców.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl