Ulice

17.01.2018 15:31 przy stadionie Legii

Zderzenie na Trasie Łazienkowskiej. Dwie osoby w szpitalu

SERWISY:

- Trzy samochody osobowe zderzyły się na Trasie Łazienkowskiej, na wysokości stadionu Legii - poinformował nasz reporter. Dwie osoby trafiły do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut były duże utrudnienia w ruchu w obu kierunkach.

Pierwsze zdjęcia zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24. Na miejsce pojechał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

- Zderzyły się trzy samochody osobowe: toyota, opel i volkswagen. Ten ostatni jest bardzo mocno uszkodzony. Przyjechały dwie karetki pogotowia, trzy zastępy straży pożarnej i policja - opisywał.

Funkcjonariusze potwierdzili zdarzenie. - Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala - powiedziała nam Marta Bejer z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Były utrudnienia

Jak podał z kolei Zieliński, volkswagen wjechał w tył toyoty, a opel w volkswagena. - Na jezdnię rozlały się płyny, które są sprzątane przez służby - relacjonował.

Nasz reporter ostrzegał też kierowców przed dużymi utrudnieniami w ruchu. Początkowo problemy występowały w obie strony. - Samo zderzenie miało miejsce na jezdni kierunku centrum, ale na przeciwnej rozstawiły się służby i też utrudniały przejazd - mówił. - Teraz pas w stronę Pragi jest już wolny, ale w stronę centrum nadal są duże utrudnienia - podał o godzinie 15.30.

Zniszczone pojazdy zostały przesunięte z trasy chwilę przed godziną 16.

 

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy w środę o trudnych warunkach na drogach:


kw

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Absurdy

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Elegancki samochód osobowy stojący samotnie pośrodku wielkiej plamy błękitu wypatrzył jeden z naszych czytelników. Wysłał zdjęcia na Kontakt 24. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl