Ulice

23.09.2016 10:20 "próbował zajechać drogę"

Zderzenie na Słomińskiego.
Toyota na barierkach

SERWISY:

 

Kolizja na ul. Słomińskiego. – Zderzyły się dwa samochody: ford i toyota. Kierowca tego drugiego auta uderzył w barierki – poinformował reporter tvnwarszawa.pl.

Do zdarzenia doszło chwilę po godzinie 9.00 na ul. Słomińskiego w kierunku ronda "Radosława". – Kierowca forda zajechał drogę kierowcy toyoty. Ten, próbując się ratować, uderzył w barierki – powiedział Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Na miejsce przyjechała policja.

Nikomu nic się nie stało. – To była tylko kolizja. Niegroźna. Nie spowodowała też większych utrudnień komunikacyjnych – uspokajał nasz reporter.

Jeden pas przez kilkanaście minut był zablokowany, ale ruch samochodów pozostał płynny. - Teraz na miejscu nie ma już żadnych problemów - doprecyzował nasz reporter po godz. 10.00.

kw/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • gość

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.09.2016 15:27 ~gość

  uspokaja nasz reporter; no pierwszy po BOGU

 • zero_tolerancji

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.09.2016 13:02 ~zero_tolerancji

  Pan we Fordzie jechał szybko, ale bezpiecznie. A teraz Bogu ducha winny kierowca z Toyoty będzie bujał się z ubezpieczycielem. Ja już nauczyłem się. Nie ma ratowania się za wszelką cenę, bo może to skończyć się tragicznie, a sprawca sobie odjedzie. Walić w pirata i koniec. Jak ma AC to sobie naprawi z ubezpieczenia, a przez czas naprawy, będzie miał okazję przemyśleć swoją głupotę. Jak nie, zapłaci za swoje kozakowanie.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl