Ulice

03.11.2016 18:45 utrudnienia również na trasie s7

Zderzenie na POW. S2 w korku

SERWISY:

Samochód osobowy i dostawczy zderzyły się na trasie S2. Reporter tvnwarszawa.pl ostrzegał przed utrudnieniami w ruchu.

Do zdarzenia doszło na wysokości ul. Nowozachodniej, w kierunku trasy S8. - Samochody blokują skrajnie prawy pas, tworzą się spore korki - mówił Lech Marcinczak.

Dodał, że to również utrudnienia dla kierowców, którzy chcą wjechać na S2 z trasy S7. - Tam też zaczyna się korkować - informował

Na miejscu pojawiła się służba autostradowa oraz laweta. Policja nie dostała zgłoszenia o zderzeniu.

kz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • nielubięsłoików

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.11.2016 23:04 ~nielubięsłoików

  Przejeżdżałem obok i niestety kolejny przykład na tym portalu kiedy przyjezdni powodują kolizję czy wypadek jak w tym przypadku. Kiedy w końcu władzę miasta wezmą się za ograniczenie wjazdu przyjezdnym błaznom. J3edyne co potrafią słoje to stłuczki, wypadki i wypadkowe tego są korki.

 • kris

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.11.2016 20:15 ~kris

  ~wuwu Zanim coś napiszesz - pomyśl dwa razy. Jeśli w zdarzeniu nikt nie ucierpiał (kolizja) pojazdy należy usunąć bez czekania na policję. Jest jednak pewien wyjątek - czasem nie ma możliwości usunięcia ze względu na stan zawieszenia po kolizji - siła potrzebna do przesunięcia takiego pojazdu wymaga odpowiedniego sprzętu, który musi dotrzeć na miejsce. PS. Nie teoretyzuję - sam brałem udział w takiej kolizji: dwa z trzech samochodów dało się usunąć z drogi, trzeci blokował 1,5 pasa...

 • wuwu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.11.2016 19:29 ~wuwu

  Skoro policja nie dostała zgłoszenia to po jakiego grzyba samochody biorące udział w kolizji stały kilkanaście minut (tyle ja stałam w korku) po obu stronach drogi, rozmawiając sobie na poboczu zamiast powoli zjechać na jeden pas - awaryjny, co było możliwe, bo inne auta po prostu stały w olbrzymim korku i nikt by ich nie staranował. Ludzie myślcie trochę, stojąc po obu stronach spowodowaliście, że auta musiały jechać na suwak pojedynczo, co spowodowało ogromne utrudnienia. codziennie na tej trasie cos i tak do us.. Myślałam, że stoją, bo czekają na policję, która przez ustawienie i inne ślady wskaże winnego kolizji, teraz kompletnie nie rozumiem tej sytuacji, naprawdę ani jedna osoba z tych 3 samochodów nie ma mózgu i nie myśli?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl