Ulice

12.03.2018 20:05 na Krzyckiego

Zderzenie na Ochocie. Samochód wjechał w ścianę budynku

SERWISY:

Na ulicy Krzyckiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Nikomu nic się nie stało, ale straty są spore. - Jeden z samochodów uderzył w ścianę budynku - poinformował nasz reporter.

- To zderzenie dwóch samochodów, przy czym jeden to taksówka. Ma uszkodzony przedni zderzak z prawej strony - opisywał Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Drugi pojazd - osobowy ford - po zderzeniu przejechał przez chodnik, pas zieleni i ostatecznie uderzył w ścianę kamienicy.

- Na miejscu jest bardzo dużo rozbitego szkła - zauważył Węgrzynowicz.

Jak dodał, kolizja nie powoduje większych utrudnień. – Natężenie ruchu jest niewielkie, nie tworzą się korki - podsumował.

 

kw

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • nick

    zgłoś naruszenie odpowiedz 13.03.2018 10:20 ~nick

    Pechowy dom. To nie pierwszy raz w tym miejscu. Nawet nikt jeszcze nie uzupełnił krzewów po poprzednim wypadku. Wspólnota powinna wystąpić o dane sprawcy i naprawić szkody z OC.

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

13 godzin po zgłoszeniu: drogowcy wymieniają studzienkę

13 godzin po zgłoszeniu: drogowcy wymieniają studzienkę

13 godzin potrzebowały miejskie służby, by zająć się na poważnie studzienką. Brak klapy sparaliżował rano aleję Prymasa Tysiąclecia. Potem były nieudane... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl