Ulice

07.01.2018 20:28 Na skrzyżowaniu Boboli i Rakowieckiej

Zderzenie na Mokotowie.
Dwoje dzieci trafiło do szpitala

SERWISY:Na Mokotowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby trafiły do szpitala, w tym dwoje dzieci. Zablokowany był przejazd tramwajowy na Rakowieckiej w kierunku Woronicza.

Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu Rakowieckiej i św. Andrzeja Boboli. - Brały w nim udział dwa samochody osobowe, renault i volvo. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi - mówił starszy aspirant Rafał Retmaniak ze stołecznej policji.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o 19.20 - informował kapitan Michał Konopka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. - Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej - dodał.

Pierwszym z pojazdów podróżowali rodzice z dwójką dzieci w wieku siedmiu i dziesięciu lat, które trafiły na obserwację do szpitala.  - Kierowca drugiego pojazdu uskarżał się na ból kręgosłupa i również pojechał do szpitala - opisywał Konopka.

Utrudnienia

Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu w kierunku centrum. Zarząd Transportu Miejskiego przestrzegał przed problemami w kursowaniu linii tramwajowej 17 i autobusowej 119.

- Z powodu zderzenia zablokowany jest przejazd w kierunku Woronicza - informował po godzinie 19 Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich.

Na trasie między zajezdnią Woronicza a przystankiem Pole Mokotowskie uruchomiono zastępczą linię autobusową.

Dodatkowo, w związku z brakiem możliwości przejazdu zablokowanym skrzyżowaniem, linia 119 w kierunku Wiśniowej Góry była skierowana Rakowiecką do Puławskiej.

Utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej zakończyły się około godziny 21.30. Ruch samochodowy również odbywa się już płynnie.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o awarii tramwaju, która sparaliżowała ruch tramwajowy w centrum:

kk/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl