Ulice

16.06.2017 14:00 były utrudnienia

Zderzenie na krajowej "50". Kierowca w szpitalu

SERWISY:


Poważny wypadek na drodze krajowej numer "50". Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Kierowcę volkswagena śmigłowiec zabrał do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 11.40 w miejscowości Piotrowice. - Jadący od strony Góry Kalwarii samochód osobowy volkswagen na prostym odcinku drogi zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka manem - informowała Anna Wasilewicz z policji w Otwocku.

Dodaje, że kierowca samochodu osobowego w stanie ciężkim został zabrany do szpitala. Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy.

Objazdy

Na czas trwania utrudnień, policja wyznaczyła objazdy. - Kierowcy samochodów osobowych powinni kierować się na miejscowość Kosumce lub na Otwock Wielki - podała Wasilewicz.

Droga była zablokowana, później ruch odbywał się wahadłowo.

Po godz. 15 drogowcy podali, że utrudnienia się zakończyły
Czytaj też o innym wypadku na DK50:

kz/pm/jb

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Scania

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.06.2017 09:10 ~Scania

  Może zakazać poruszania się ciężarówek po drogach. Kierowcy osobówek sami się pozabijają. Jeżdżę często tamtędy i 80% wypadków jest powodowana przez małe auta. Nie twierdzę że kierowcy ciężarówek są świeci. Pomylcie,auto osobowe uderza w prawidłowo jadąca ciężarówkę i skąd u niektórych osób pomysł że to wina ciężarówki. Czytajcie że zrozumieniem.

 • fodsdu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.06.2017 10:40 ~fodsdu


  tiry na tory~tiry na tory

  Gdyby był weekendowy zakaz poruszania się tirów albo ich przerzucenie na tory to pewnie tej tragedii dało się uniknąć, osobówka by wpadła do rowu albo co najwyżej kierowca zdążyłby się zatrzymać a tak? Przecież ta droga jest szeroka, dlaczego tirowiec nie uciekł do rowu? Dlaczego nie zareagował jak powinien? Też był szkolony by "walić" w osobówkę?? Powinno się go skazać teraz za ten wypadek.
  Emeryt~Emeryt


  Dawno nie przeczytałem tak idiotycznego wpisu. Może kierowca ciężarówki powinien sobie palnąć w łeb? Jechał prawidłowo a jakiś gamoń wyskoczył mu na czołówkę. Czy Ty w ogóle masz pojęcie o tym jak się prowadzi ciężarówkę? Jak reaguje na hamulec?

  Całe szczęście, ze delikwent zderzył się czołowo z ciężarówką. I tylko on sam ucierpiał. Bo innym razem z przeciwka będzie jechała PRAWIDŁOWO rodzina z dwojgiem dzieci.


  Tylko, że pojazd osobowy nie ma szansy przy zderzeniu ze ścianą ani z tak ogromną masą jaką jest pojazd ciężarowy. Ponadto jak zauważyłeś, ciężarówka jechała prawidłowo i nie miała szansy aby zjechać osobowemu, w którym coś zawiodło. Drugi osobowy ma szansę uniknąć wypadku. Przejedź się trasą tranzytową gdzie na dwóch pasach jadą zestawy ciągników siodłowych i spróbuj osobowym przedostać się na prawy pas aby zjechać z tej trasy. W mieście i na drogach szybkiego ruchu kierowcy pojazdów ciężkich stanowią bardzo duże zagrożenie dla ruchu.

 • kolo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.06.2017 22:48 ~kolo

  Dobrze, że trafił na ciężarówkę, bo w ce to by pewnie pozabijał.

 • Bajker

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.06.2017 18:44 ~Bajker

  Wina motocyklisty.

 • benek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.06.2017 17:52 ~benek

  Kierowcom przydałyby się lekcje fizyki z podstawówki. Co on myślał, że się odbije od tej ciężarówki i pojedzie dalej? Za dużo gier komputerowych.

 • zachód

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.06.2017 16:35 ~zachód

  www~www

  Jechałem tamtędy raz na wschód, na jakieś wesele w podgranicznej wsi i prawda jest taka, że ludzie w większości nie przestrzegają przepisów i jeżdżą jak szaleni. Wyprzedzanie na trzeciego, jakieś prędkości wyścigowe, szczególnie na ograniczeniach i skrzyżowaniach. Zupełnie inna kultura jazdy panuje na drogach zachodniej Polski. Cieszę się, że to nie moje rejony.


  10/10

 • marcin150

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.06.2017 15:20 ~marcin150

  Tiry na szyny jak nic z pisu.

 • majster225

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.06.2017 14:16 ~majster225

  Powycinać jeszcze wszystkie lasy i drzewa przy drogach zabronić poruszać się pociągom (też czasem dochodzi do wypadków z ich udziałem) Wszyscy jesteśmy współuczestnikami ruchu jest wyraźnie napisane zjechał na lewy pas. Jaka tu wina ciężarówki? Lepiej gdyby na lewym pasie trafił na osobówkę z rodziną jadącą na weekend?

 • gmail

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.06.2017 14:15 ~gmail

  tiry na tory~tiry na tory

  Powinno się go skazać teraz za ten wypadek.

  Popieram, ale w zasadzie to powinno się skazać jego rodziców, bo on sam na świat się nie prosił.
  Można też dziadków pociągnąć do odpowiedzialności, nawet jeśli nie żyją, to ekshumacja i do sądu.

 • www

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.06.2017 13:59 ~www

  Jechałem tamtędy raz na wschód, na jakieś wesele w podgranicznej wsi i prawda jest taka, że ludzie w większości nie przestrzegają przepisów i jeżdżą jak szaleni. Wyprzedzanie na trzeciego, jakieś prędkości wyścigowe, szczególnie na ograniczeniach i skrzyżowaniach. Zupełnie inna kultura jazdy panuje na drogach zachodniej Polski. Cieszę się, że to nie moje rejony.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl