Ulice

10.10.2016 19:00 NA WYSOKOŚCI HARFOWEJ

Zderzenie na Grójeckiej.
Nie kursowały tramwaje na Okęcie

SERWISY:

Grójecka na wysokości Harfowej: samochód osobowy zderzył się z tramwajem. Składy nie kursowały w obu kierunkach. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Na ulicy Grójeckiej zderzył się tramwaj linii nr 15 z osobowym volkswagenem. Na miejscu był nasz reporter Artur Węgrzynowicz.

– Samochód stoi na torowisku, jest mocno uszkodzony. Do szpitala zabrano dwie osoby, jedną z samochodu oraz pasażerkę z tramwaju. Do zderzenia doszło w miejscu do zawracania przez tory - podawał Węgrzynowicz.

Tramwaje nie kursowały w kierunku centrum. Te jadące w stronę Okęcia zawracały na pętli Banacha. Jak podawał ZTM, uruchomiono zastępczą linię autobusową "Z" na odc. Pl. Narutowicza - P+R Al. Krakowska.

Utrudnienia były także dla kierowców w kierunku Śródmieścia. Ruch tramwajów przywrócono około godziny 20.

Nagranie otrzymaliśmy także na Kontakt 24:

skw/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Kibitz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.10.2016 19:55 ~Kibitz

  LPA bliski kuzyn LLU i wszystko jasne...

 • Mietek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.10.2016 16:35 ~Mietek

  I tak sie koncza wycieczki do miasta swoim pełnoletnim golfem. Nastepnym razem wsiadze w PKS. To nie pobozne zyczenie, to dobra rada wszystkich lubelakow, radomiakow i innych swietokrzyskich okupantow Warszawy.

 • Toms

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.10.2016 12:59 ~Toms

  qweta~qweta

  "Tramwaje nie kursowały w kierunku centrum. [...] Jak podawał ZTM, uruchomiono zastępczą linię autobusową "Z" na odc. Pl. Narutowicza - P+R Al. Krakowska."

  Czy kiedykolwiek uruchomiono zastępczą linię tramwajową w nastepstwie nie kursowania autobusów. Nie słyszałem.

  Tramwaj to najbardziej zawodny środek lokomocji, dlatego inwestowanie w kolejne trasy tramwajowe to marnotrastwo publicznych pieniędzy.

  Lepiej rozwijać transport oparty o autobusy elektryczne na bus-pasach.  Jesteś może inżynierem? To mam prośbę. Wynajdź super mocne akumulatory dla autobusów elektrycznych, takie co zasilą pojemny przegubowy autobus na cały dzień długich kursów.
  Wtedy taki pojazd stanie się konkurencją dla tramwaju.

 • Hijo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.10.2016 12:01 ~Hijo

  Polskie komentarze, a że LPA a że przyjezdna, a że tramwaj pierwszy raz widzi...na migracji Polak Polakowi wilkiem a i tu w Polsce kundle zaszczute. Nie wiedzą co się dokładnie wydarzyło, a zagadkę rozwiązali. Rząd dzieli ludzi a i ludzie są podzieleni. Proponował bym aby wydział komunikacji nie wydawał nowych tablic rejestracyjnych a pozostawił te co są na aucie, to pozwoli zaoszczędzić i kasę i głupich komentarzy.

 • ivan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.10.2016 11:35 ~ivan

  Tera to mi żeś wonski zaimponował.

 • motR1

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.10.2016 11:17 ~motR1

  qweta~qweta

  [...]Czy kiedykolwiek uruchomiono zastępczą linię tramwajową w nastepstwie nie kursowania autobusów. Nie słyszałem.[...]

  Ale tramwaje za metro uruchamiano wielokrotnie. I czego to dowodzi?
  Masz jakiś problem do tramwajów - to oczywiste. Stawiam, że wjechałeś kiedyś samochodem pod przecinak i nie możesz tego przeboleć...

 • do warszawiokiwsioki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.10.2016 10:21 ~do…

  Proponowałby sprawdzenie statystyk, ile samochodów z warszawską rejestracją ( ale warszawską, a nie wszystkich z literką W na początku, typu WR, WS, WCI, WG, WO itp) miało wypadków na mazurach,nad morzem, w górach itp. A potem jeszcze sprawdzić iloma z tych samochodów kierowali warszawiacy, a iloma twoi wiejscy ziomale lansujący się w firmowych, zarejestrowanych w Warszawie samochodach. I porównać do kolizji w Warszawie, z podobnym podziałem, dodając jeszcze kolizje spowodowane przez "drogich" gości, jak ten w artykule.

 • mmm

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.10.2016 09:42 ~mmm

  Nieciej~Nieciej

  @~mir
  Stan tej kobiety, jaki by nie był, nie ma nic do rzeczy - prawa jazdy powinna zostać pozbawiona dożywotnio. Gdyby zginęła, to wyłącznie na własne życzenie - przez własną bezmyślność.

  A od kiedy zabieramy prawo jazdy pasażerom???

 • TWARDY

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.10.2016 09:24 ~TWARDY

  A co z motorniczym ? Zjeżdżał już do zajezdni i taki dzwon. Teraz będą mu życie uprzykrzać , że wiele miesięcy popamięta. Zadadzą mu słynne pytanie "co mogłeś zrobić , żeby tego uniknąć" pójdzie na rozmowę do Patrona i dalej wałkowanie. Najlepiej jak by podpisał , że to jego wina... Zabiorą mu dwie premie i uniemożliwią staranie się o inne nagrody , co razem da sumę 2500 zł. Takie praktyki to norma w tej Spółce...

 • tatuś

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.10.2016 09:13 ~tatuś

  patrz w lusterka,tramwaje są wszędzie

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl