Ulice

06.05.2016 21:40 Skrzyżowanie ul. Ciszewskiego z al. KEN

Zderzenie fiata i citroena.
Kierowca w szpitalu

SERWISY:

W piątek wieczorem doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulicy Ciszewskiego z al. Komisji Edukacji Narodowej. Zderzyły się dwa auta: fiat i citroen. Jak relacjonują świadkowie, kierowca fiata został ranny.

Do wypadku doszło obok marketu na Ursynowie, około godziny 20.30. Jak poinformowali nas czytelnicy Kontakt 24, na miejscu pojawiła się policja, pogotowie i cztery zastępy straży pożarnej.

Oba auta są rozbite. Czarny citroen ma potłuczony przód, zaś seicento przód i bok od strony kierowcy.

Jak podaje portal haloursynow.pl, najbardziej ucierpiał kierowca seicento. Strażacy wyciągali go z auta. Ciężko ranny trafił do szpitala. Kobieta kierująca citroenem nie doznała większych obrażeń.

Na miejscu zdarzenia kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

kw/sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Nick

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.05.2016 13:36 ~Nick

  to prawda, też przejeżdżałem tamtędy zaraz po wypadku - kierowca Seicento musiał sam wydostać się z auta i położył się za autem na asfalcie. nie było jeszcze wtedy ani straży ani pogotowia. dziewczyny z Citroena (chyba były dwie) wyglądały na nieposzkodowane. Gość leżąc na asfalcie wzbudzał spore zainteresowanie gapiów, ale z tego co zaobserwowałem nikt do niego nie podchodził oprócz dziewczyn z Citroena, a Gość próbował co i rusz podnieść glowę żeby wstać, ale po chwili bezwładnie opadał na asfalt. Seicento od strony kierowcy było zmasakrowane...

 • bzyk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.05.2016 11:26 ~bzyk

  Popieram ~equo. 90% wypadków to nieudane manewry lewoskrętu. A dla przeciwników tego projektu spostrzeżenie: może i wydłuży to czas przejazdu, ale stojący samochód, zgodnie z prawami fizyki, nie przydzwoni w ten skręcający w lewo. Tym, co się spieszą radzę wydłużyć plany przejazdu o 10 minut. Jeśli zaś chodzi o sygnalizację na tym skrzyżowaniu, to 15-sto sekundowe zielone na Ciszewskiego w godzinach szczytu to chyba trochę za mało... Nie jest dziwne, że ludzie walą na późnym żółtym, an KENIE też mistrzów kierownicy nie brakuje.

 • Wawa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.05.2016 07:40 ~Wawa

  tango_magic~tango_magic

  przejeżdżałem przez to skrzyżowanie kilka minut przed przyjazdem karetki. Kierowca wyszedł z auta bez pomocy straży i ranny położył się na asfalcie czekając na karetkę. Zebrał się tłum ekspertów, który zaczął ustalać jak do tego doszło. Szkoda, że nikt nie wpadł na pomysł, żeby zabezpieczyć i przenieść (poprosić o przejście) rannego na chodnik lub trawnik...

  Na tym skrzyżowaniu często dochodzi do wypadków a często przyczyna jest trywialna. Ciekawe co musi się wydarzyć, żeby urzędasy poprawili bezpieczeństwo na Ursynowie.

  Jeśli poszkodowanemu nie zagraża niebezpieczeństwo, np.palący się samochód, a w tym przypadku tak było,to nie rusza się osoby.Można zrobić tylko większą krzywdę. Pierwsza pomoc się kłania.

 • tatko

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.05.2016 06:54 ~tatko

  A gdzie Jemil pogromca fotoradarów gdzie on teraz jest jak już pogromił fotoradar jedyny fotoradar na Ursynowie .Średnio raz na dwa tygodnie czytam jak to zdarzył się wypdek ,stłuczka ,kolizja lub kogoś potrącono albo zabito na tej Aleji.

 • bobek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.05.2016 06:22 ~bobek

  chyba nie ma nic gorszego od gapiów.Kiedyś zaraz po wypadku jako jeden z dwóch pieszych pospieszyliśmy na pomoc, to co usłyszeliśmy od gapiów było bardzo dołujące ( po co ratować jak może już nie żyją, czy jeszcze żyją, czy ktoś umarł itp ), nie wiem ja było w tym przypadku, mam nadzieję że znalazło się kilka osób gotowych nieść pomoc.

 • agulek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.05.2016 23:52 ~agulek

  niestety na mokotowie mieszkają lekko upośledzeni kierowcy i tyle

 • RJG

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.05.2016 23:41 ~RJG

  W tym miejscu kierowcy nagminnie próbują przejechać przez skrzyżowanie na "późnym żółtym" lub też skręcając wymuszając pierwszeństwo.
  Rozwiązaniem mógłby być fotoradar - taki, jak na skrzyżowaniu Sobieskiego i Sikorskiego... no ale nasza kochana władza skasowała fotoradary, bo te gnębiły kierowców. Teraz nie gnębią, czego skutki już widać.
  Opcja numer dwa - przebudowa skrzyżowania (sygnalizacji) i osobne fazy do skrętu. Ale to i tak nie zabezpieczy przed cwaniakami, którym się spieszy.

 • Ani

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.05.2016 23:31 ~Ani

  Pewnie. Zróbmy na każdym skrzyżowaniu osobny pas do skrętu w lewo (bo to skomplikowany manewr). Będziemy stać na każdym skrzyżowaniu na światłach dużo dłużej.
  Skrzyżowanie obok Dereniowa z Ciszewskiego ma po modernizacji światła niedostosowane do natężenia ruchu. Następne skrzyżowanie Ciszewskiego z Pileckiego, to już porażka. Po modernizacji korkuje się bardziej (do skrętu w lewo w Ciszewskiego) niż wcześniej.

 • Ani

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.05.2016 23:23 ~Ani

  Pewnie. Zróbmy na każdym skrzyżowaniu osobny pas do skrętu w lewo (bo to skomplikowany manewr). Będziemy stać na każdym skrzyżowaniu na światłach dużo dłużej.
  Skrzyżowanie obok Dereniowa z Ciszewskiego ma po modernizacji światła niedostosowane do natężenia ruchu. Następne skrzyżowanie Ciszewskiego z Pileckiego, to już porażka. Po modernizacji korkuje się bardziej (do skrętu w lewo w Ciszewskiego) niż wcześniej.

 • benek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.05.2016 22:50 ~benek

  Equo~Equo

  A wystarczyłoby dodac fazy skrętu dla Ciszewskiego i dla KEN.

  Wystarczy nie pędzić pełną prędkością przez skrzyżowanie.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl