Ulice

19.02.2019 15:27 Na Mokotowie

Zderzenie dwóch ciężarówek na Dolnym Mokotowie

SERWISY:

Na skrzyżowaniu ulic Powsińskiej, Idzikowskiego  i Gołkowskiej doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Były poważne utrudnienia w ruchu w stronę centrum Warszawy.

Zajęty był prawy pas Powsińskiej w kierunku do centrum. Na miejscu pracowały policja oraz cztery zastępy straży pożarnej.

- Jedna ciężarówka po zderzeniu odbiła i niszcząc barierki, wjechała na chodnik. Na szczęście nikogo nie było wtedy na miejscu - relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Jego okoliczności wyjaśnia policja.

pk/pm

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • AdiWawa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.02.2019 19:45 ~AdiWawa

  ciekawski~ciekawski

  Szybciej, szybciej, szybciej...a ja proponuje żebyście nauczyli się najpierw wolno jeździć bo z tego co widzę nie jesteście demonami intelektu, a tym bardziej dobrymi kierowcami. Szczęście że nikomu nic się nie stało...tym razem.


  Ale mowa do ?
  Myślę że tych dwóch kierowców raczej nie czyta tego portalu.

  Natomiast owszem idąc tym tropem to akurat na tego typu transport łapią się zwykle Ci którzy z jakiś względów nie dostali się na międzynarodówki czy transport krajowy...

 • ciekawski

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.02.2019 08:28 ~ciekawski

  Szybciej, szybciej, szybciej...a ja proponuje żebyście nauczyli się najpierw wolno jeździć bo z tego co widzę nie jesteście demonami intelektu, a tym bardziej dobrymi kierowcami. Szczęście że nikomu nic się nie stało...tym razem.

 • zelwa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.02.2019 22:54 ~zelwa

  Chodzę z dziećmi tym chodnikiem...

 • AdiWawa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.02.2019 21:26 ~AdiWawa

  Jakoś tak ... mnie to nie dziwi.
  W sumie na odcinku od Wilanowa, tak do Bartyckiej (ok no do Siekierkowskiego bo potem to korki są już) to takie pojazdy latają środkowym pasem szybciej niż osobówki. Czasami jadąc tam 60-70 prawym pasem jestem wyprzedzany dość żwawo przez wannę albo kiper lecący na odcince

 • ogar

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.02.2019 17:40 ~ogar

  przez chwilę widać tu co mnie tak strasznie irytuje, syf, syf i jeszcze raz syf na ulicach, mnóstwo piachu, człowiek umyje samochód, spadnie deszcz i wygląda jak by po polu jeździł, i do tego pety, palą w samochodach i wywalają przez okno, ciekawe czy w domu też pali i na podłogę rzuca albo pod dywan

 • kiwdi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.02.2019 17:36 ~kiwdi

  skad takie kolosy wsrod osobowych w mieście. Przecież ci kierowcy nie są w stanie kompletnie nic widziec a cisną do podłogi i za nic mają bezpieczeństwo innych.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl