Ulice

31.10.2017 15:10 zdarzenie na trakcie brzeskim

Zderzenie dwóch ciężarówek i busa zakorkowało wyjazd z Warszawy

SERWISY:

Na Trakcie Brzeskim zderzyły się dwa samochody ciężarowe i bus. Korki spowodowane kolizją połączyły się z popołudniowym szczytem, co poważnie utrudniało wyjazd z Warszawy.

- Korek zaczyna się od skrzyżowania z Kajki - przekazywał po 14 Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Doszło do zderzenia tira z samochodem dostawczym. Na miejscu jest straż pożarna, pogotowie i policja - dodawał.

Wypadek potwierdziła straż pożarna. - Zdarzenie miało miejsce na Trakcie Brzeskim 62. Są tam dwa zastępy straży oraz pogotowie. Jedna osoba jest pod opieką pogotowia ratunkowego. Są spore utrudnienia w kierunku na Terespol - przekazywał kapitan Michał Konopka ze straży pożarnej.

Do wypadku doszło po 13. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o 13.35. Zderzyły się dwa samochody ciężarowe oraz mercedes bus. Kierowcy byli trzeźwi - mówiła Edyta Adamus z biura prasowego stołecznej policji. - Na miejscu trwają czynności służb. Czekamy na specjalistyczny sprzęt, który ma ściągnąć samochody ciężarowe. Nie wiadomo, ile to potrwa - dodawała i ostrzegała przed utrudnieniami.

Po 16 otrzymaliśmy informację, że nikt z uczestników kolizji nie ucierpiał. - Zdarzenie jest rozliczane jako kolizja, nie było żadnych rannych - przekazała Ewa Sitkiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

mp/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • goostav234

  zgłoś naruszenie odpowiedz 31.10.2017 23:13 ~goostav234

  Tam powinien być pas albo dwa więcej to nawet taki wypadek by nie spowodował korków.

 • Olek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 31.10.2017 18:41 ~Olek

  Widzieliście kiedyś busa, którego kierowca jeździ zgodnie z przepisami?

 • abdel

  zgłoś naruszenie odpowiedz 31.10.2017 16:14 ~abdel

  puste słoje się potłukły. prawdziwy dramat ludzi, którzy nie będą mieli w czym przywieźć weków.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Elegancki samochód osobowy stojący samotnie pośrodku wielkiej plamy błękitu wypatrzył jeden z naszych czytelników. Wysłał zdjęcia na Kontakt 24. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl