Ulice

26.08.2017 11:00 DWIE OSOBY W SZPITALU

Zderzenie ciężarówki z osobowymi na moście Północnym

SERWISY:


- W sobotę rano na moście Północnym samochód ciężarowy zderzył się z dwoma samochodami osobowymi - poinformował reporter tvnwarszawa.pl. Dwie osoby trafiły do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w ruchu w kierunku Modlińskiej.

Do zdarzenia doszło około godziny 9, na moście Północnym, przed Modlińską. - Ciężarówka zderzyła się z dwoma samochodami osobowymi. Na miejscu jest karetka pogotowia, straż pożarna i policja - informował chwilę po wypadku Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Samochody, które brały udział w zderzeniu to renault, volkswagen i ciężarowy DAF. - Dwie osoby z renault zostały przewiezione do szpitala - powiedział Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl, który przyjechał na miejsce zdarzenia.

- Karetki już nie ma, wciąż pracują tu dwa zastępy straży i policja - uzupełnił.

Policja potwierdziła informację naszych reporterów. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 8.50. Kierujący byli trzeźwi, dwie osoby trafiły do szpitala - powiedziała Monika Brodowska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Przejazd mostem od Wisłostrady w kierunku ulicy Modlińskiej był zablokowany przez kilkadziesiąt minut. - Dwa pasy były zamknięte, możliwy był przejazd tylko jednym pasem - ostrzegał Zieliński.

 

 

kw/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl