Ulice

16.05.2019 11:03 Na Mokotowie

Zderzenie ciężarówki
z samochodem osobowym

SERWISY:

W alei Wilanowskiej zderzyły się ciężarówka i samochód osobowy. - Dwa pasy Alei Wilanowskiej były zablokowane  - relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.


W alei Wilanowskiej przy Galerii Mokotów doszło do kolizji dwóch aut. Ciężarówka marki mercedes zderzyła się z samochodem osobowym - toyotą.

- Dwa pasy alei Wilanowskiej w kierunku ronda Unii Europejskiej były zablokowane - relacjonował. Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Zieliński podał, że na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, policja, było także pogotowie.

Jednak jak poinformowała policja, zdarzenie zostało uznane za kolizję, co oznacza, że nikt nie odniósł poważnych obrażeń. - Kierowcy byli trzeźwi - poinformowała Ewa Szymańska z Komendy Stołecznej Policji.

em/pm

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • AdUrbem

    zgłoś naruszenie odpowiedz 16.05.2019 14:17 ~AdUrbem

    Tam powinno sie już dawno poszerzyć ulice. Szersza ulica to mniej zdarzeń bo ruch rozkłada sie na więcej pasów ruchu. Szersza ulica to łatwiejsze objechanie takiego radiowozu zajmującego cały pas i mniejsze lub nawet brak korków po zdarzeniu. Szersza ulica to szybszy dojazd do pracy i do domów setek tysięcy Warszawiaków.

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl