Ulice

20.05.2019 10:58 "Zmiażdżona została szoferka kierowcy"

Zderzenie ciężarówek na S8. Na jednej gruz, na drugiej materiały budowlane

SERWISY:


W poniedziałek przed południem na trasie S8 doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Jedna wiozła gruz, na drugiej znajdowały się materiały budowlane. Zablokowane były dwa pasy w kierunku Poznania.

Do zdarzenia doszło przed ulicą Marywilską. - Ciężarówka z naczepą z gruzem wbiła się w tył tira – relacjonował Lech Marcinczak z tvnwarszawa.pl. - Zmiażdżona została szoferka, ale kierowcy nic się nie stało, o własnych siłach wyszedł z auta. Drugie auto ma nieznaczne uszkodzenia - dodał.

Ewa Szymańska-Sitkiewicz z Komendy Stołecznej Policji podała, że służby otrzymały zgłoszenie o godzinie 10.34. - To kolizja, nikomu nic się nie stało - potwierdziła. - Obaj kierowcy byli trzeźwi - dodała policjantka.

Teren kolizji zabezpieczają strażacy i policjanci. – Na jezdni leżą szkło, części samochodów, rozlały się też płyny – przekazał reporter tvnwarszawa.pl.

Początkowo były duże utrudnienia, zablokowane były dwie nitki w kierunku Poznania, potem - jedna. Po godzinie 12 droga została udrożniona.

ab/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • waws

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.05.2019 16:25 ~waws


  wkurzony~wkurzony

  Tego złomu nie powinno tam być o tej godzinie (nie piszę o śmieciarce), obciążyć tego przestępcę z TIR kosztami całej akcji, 200 tys i zabranie prawda i tak do skutku to się skończy ten cyrk na S8
  kierowca~kierowca  Jakbyś się trochę orientował w przepisach to byś wiedział, że zakaz dla TIR-ów na drodze S8 trwa do godz. 10:00. Po za tym nie rozumiem czemu kierowca TIR-a miałby zostać obciążony kosztami akcji? Ma on prawo tamtędy jechać tak samo jak i Ty. Myślisz, że kierowcy TIR-ów dla przyjemności tamtędy jeżdzą? Uwierz mi, że nie..po prostu często nie ma innej drogi, aby mogli dostać się na autostradę albo choćby na drugą stronę Warszawy, aby dowieźć towar do sklepu...

  nie wiesz przecież jego sklepiki zaopatrują kosmici. A mieszkanie w którym mieszka to kurier w paczkach przywiózł.
  Podaj jeszcze inną drogę alternatywną niż S8 do ruch ciężarówek. Akurat tzw TIR to żaden problem na tej drodze. Problem są kierowcy nie umiejący się poruszać po drogach wielo pasmowych, blokujący wjazd innym. I chyba najważniejsze telefony. W co 3 aucie. Fb i telefon do przyjaciela lub przyjaciółki.

 • Nikt

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.05.2019 14:45 ~Nikt


  pol~pol

  I znowu to samo... czy wladze miasta cos z tą drogą zrobią????????
  Bogdan~Bogdan

  A co mają zrobić? Testy na inteligencję dla wszystkich wjeżdżających na nią, żeby wyeliminować tych poniżej 30?

  Ale czy ta droga jest w zarządzaniu przez miasto?

 • kierowca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.05.2019 14:17 ~kierowca

  wkurzony~wkurzony

  Tego złomu nie powinno tam być o tej godzinie (nie piszę o śmieciarce), obciążyć tego przestępcę z TIR kosztami całej akcji, 200 tys i zabranie prawda i tak do skutku to się skończy ten cyrk na S8  Jakbyś się trochę orientował w przepisach to byś wiedział, że zakaz dla TIR-ów na drodze S8 trwa do godz. 10:00. Po za tym nie rozumiem czemu kierowca TIR-a miałby zostać obciążony kosztami akcji? Ma on prawo tamtędy jechać tak samo jak i Ty. Myślisz, że kierowcy TIR-ów dla przyjemności tamtędy jeżdzą? Uwierz mi, że nie..po prostu często nie ma innej drogi, aby mogli dostać się na autostradę albo choćby na drugą stronę Warszawy, aby dowieźć towar do sklepu...

 • dziedzic pruski

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.05.2019 13:42 ~dziedzic pruski

  ciekawe czy lewa lampa w naczepie wyglądała tak ja ta z prawej. jak była identyczna, to się nie dziwię temu z hakowca, w słońcu nie zauważył stopu. trzeba by się gapić w taką lampę non stop, a wystarczy że zerknął w lustro i pozamiatane.

 • PIS

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.05.2019 13:12 ~PIS

  hehehe autostrada (złomowisko) dobrze że nie muszę nią jeździć, omijam jak się da i jestem szybciej, bo wszyscy się pchają na S8 i ciach dzwon albo korek.

  Idealny przykład że auta cieżarowej powy 3.5T powinni mieć zakaz poruszania się tą drogą.

  Zrobić dla nich obwodnicę dookoła stolicy i puścić tam, tylko ich.

  Ciekawe ile by było dzwonów.
  Kierowcy zmęczenie, często po piwku parkingowym i znudzeni rutyną osobówka im nic nie zrobi tylko inna ciężarówka.

 • Alex8x

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.05.2019 12:55 ~Alex8x

  John~John

  Trasa jest źle wykonana (pomimo kilku remontów)Nie da się przejechać z marek na Żoliborz jednym pasem. trzeba przynajmniej raz (jak nie dwa) zmieniać pas jadać prosto. To chyba idiotyzm. Zwłaszcza w czasie korków. Ekrany okrągłe też, rozpraszają kierowców. Jak ma to być autostrada przez miasto to niech to będzie autostrada a nie plątanina nie wiadomo czego.


  Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Zmiana pasa sprawia Ci problem? Ciekawe bo jak się jeździ po mieście to przeważają miszczowie, którzy więcej "jadą na boki" niż do przodu i na odcinku kilkunastu metrów potrafią przeskakiwać z pasa na pas.

  Jedyne co może zrobić miasto to wysłać kierowców na dodatkowe badania poczytalności.

 • mareko

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.05.2019 12:53 ~mareko

  nie dawno byłem na wyspach greckich. tam ciężarówki pokonują drogi śmierci , jeżdżą po bardzo niebezpiecznych drogach i nie ma wypadków. a tutaj wielopasmowa , prosta droga i debile jeden za drugim stłuczka i stłuczka. prosta piękna trasa. brakuje rozumu niczego więcej

 • wkurzony

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.05.2019 12:52 ~wkurzony

  Tego złomu nie powinno tam być o tej godzinie (nie piszę o śmieciarce), obciążyć tego przestępcę z TIR kosztami całej akcji, 200 tys i zabranie prawda i tak do skutku to się skończy ten cyrk na S8

 • ckd

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.05.2019 12:40 ~ckd

  pol~pol

  I znowu to samo... czy wladze miasta cos z tą drogą zrobią????????

  Tu raczej trzeba coś zrobić z kierowcami. Kierowcy powinni mieć podobne kwalifikacje do kierowania samochodami jak piloci do pilotowania samolotów.

 • Bogdan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.05.2019 12:31 ~Bogdan

  pol~pol

  I znowu to samo... czy wladze miasta cos z tą drogą zrobią????????

  A co mają zrobić? Testy na inteligencję dla wszystkich wjeżdżających na nią, żeby wyeliminować tych poniżej 30?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl