Ulice

26.03.2018 09:59 utrudnienia

Zderzenia na S8 i A2. "Korki"

SERWISY:


Rano doszło do zderzeń na trasie S8 i autostradzie A2. Kierowcy stanęli w korkach.

Jak relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl, na trasie S8 na wysokości węzła Mory doszło do zderzenia. - Korki tworzą się w kierunku węzła Konotopa - informuje Artur Węgrzynowicz.

Jak precyzuje Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji, około godziny 9 na zjeździe na Kutno zderzyły się cztery samochody. - Na miejscu pracuje jeszcze policja i straż pożarna. Dwa pasy są przejezdne, jeden jest zablokowany - dodaje.

- Kierowcy pojazdów byli trzeźwi, nikt nie został ranny - wyjaśnia Oleszczuk.

Zablokowana A2

W cierpliwość muszą też uzbroić się kierowcy jadący w kierunku Warszawy. Na A2 również zderzyły się cztery samochody.

- Miało to miejsce na wysokości węzła Konotopa. Są utrudnienia w ruchu w kierunku Warszawy - ostrzega Artur Węgrzynowicz.

Informację potwierdza policja. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 9.11. W wyniku zderzenia ranna została jedna osoba - mówi Tomasz Oleszczuk z KSP.

Przed utrudnieniami ostrzega Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. "Zablokowane zostały trzy pasy jezdni w kierunku Warszawy. Przewidywany czas trwania utrudnienia to około dwóch godzin" - czytamy w komunikacie.

Wcześniej informowaliśmy o wypadku na Powiślu - kierowca samochodu terenowego uderzył w przystanek autobusowy i potrącił jedną osobę:

kk/ran

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl