Ulice

18.09.2015 18:22 kolizja na skrzyżowaniu Jana Pawła II/Solidarności

Zawracał na skrzyżowaniu,
uderzył go tramwaj

SERWISY:

Na skrzyżowaniu alej Jana Pawła II i Solidarności samochód osobowy zderzył się z tramwajem. - Przez kilkanaście minut zablokowany był ruch tramwajowy w obu kierunkach - powiedział Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

- Samochód osobowy zawracał na wysokości al. Solidarności i w jego tył wjechał tramwaj, który jechał w kierunku Żoliborza - relacjonował reporter.

- Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej. Nasze działania ograniczają się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Nie ma osób poszkodowanych - poinformował dyżurny z Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

ło/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • nicole

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.09.2015 02:54 ~nicole

  tak się składa że pracuje obok miejsca wypaku czesto zdarzają sie takie stłuczki, ale o co mi chodzi "na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej " tak ku** brawo wszyscy zarobili to może przyjechać policja która w tym przypadku była jedynie potzrebna.
  sytuacja wyglądała tak - stłuczka pojawia sie pogotowie - stoi i sie gapi podjezdza straz pożarna 10 sidzi w wozie jeden stoi i sie gapi, podjezdza 2 pogotowie stoi i nawt nie wysiada no ale za mało ich więc podjżdza 2 wóż strażacki 10 siedzi w wozie jeden wysiadł i stoi dopre 7 metrów od kolizj. wszyscy maja zapłacone za wyjazd? wszyscy !!:) zrobiliśmy mega korek - zrobiliśmy !! :) czaas do domu :) więc podjechała policja a całe towarzystwo zarobione, wróciło do domów. ja się pytam po co? na co? i dlaczego ? wiedziałam że pieniądze są trwonione ale ku** az tak ? !!

 • Janusz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.09.2015 21:46 ~Janusz

  A ja jestem przyjezdny. Pracuje w waw, mam piękny dom w górach i nad morzem o których większość "warszawiaków" tylko może pomarzyć. A nie gniecie się w klitce na 40 metrach i jedynym powodem - wątpliwym do dumy są tablice na W autem w kredycie

 • wwa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.09.2015 21:42 ~wwa

  Ten który pisze o przyjezdnych negatywnie to na pewno przyjezdny, albo totalnie zakompleksiony chłopiec z trudnym dzieciństwem.i pewnie dziewczyny się z niego wysmiewaly, a chłopcy nie chcieli go znac.

 • Azerate

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.09.2015 13:35 ~Azerate

  instruktor~instruktor

  Kolego azerate, na egzaminie na prawo jazdy jest obowiązkowy przejazd przez torowisko tramwajowe, ale wtedy gdy miasto w którym jest przeprowadzany egzamin posiada takie skrzyźowania, jeżeli nie ma to przejazd nie jest obowiązkowy. Pozdrawiam instruktor

  Otóż to. Efektem jest, że większość kierowców posiadających prawo jazdy dostało uprawnienia nie mając praktycznego pojęcia o torowiskach tramwajowych. Przepis o którym mówisz powinien zostać zmieniony - na pewno bardziej poprawiłoby to bezpieczeństwo niż udziwnienia w egzaminach teoretycznych.

 • scooter

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.09.2015 13:07 ~scooter

  On 84~On 84

  To nie jest na skrzyzowania aleji Solidarnosci i Jana Pawla 2, lecz zawrotka na Jana Pawla 2 w polowie drogi do ulicy Nowolipki (nie mylic z Nowolipiem) Kto takie mylne informacje podaje?

  Dokładnie odwrotnie Nowolipie a nie Nowolipki

 • instruktor

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.09.2015 10:11 ~instruktor

  Kolego azerate, na egzaminie na prawo jazdy jest obowiązkowy przejazd przez torowisko tramwajowe, ale wtedy gdy miasto w którym jest przeprowadzany egzamin posiada takie skrzyźowania, jeżeli nie ma to przejazd nie jest obowiązkowy. Pozdrawiam instruktor

 • dddddddd

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.09.2015 23:34 ~dddddddd

  SEBBAXSEBBAX

  kolejny, ktory myslal ze zdazy... gorzej jak nie zauwazyl tramwaju... uwazam ze wiekszosc kierowcow w Warszawie prawo jazdy ma "po znajomosci" bo to co sie dzieje - co wyrabiają kierowcy - na Naszych ulicach woła o pomstę do Boga...


  Nie przesadzaj, może i po znajomości, ale to pewnie jeden na stu. Na kursie prawa jazdy nie można nauczyć się jeździć, jak również dowiedzieć wielu ważnych rzeczy, więc wyjeżdżają na ulicę i uczą się od innych, a że nikt nie egzekwuje przepisów mieście, to są tego skutki.

 • dddddddd

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.09.2015 23:31 ~dddddddd

  A ja myślałem, że pędzie dzień bez tramwaju, ale jak widać słoiki się tłuką.

 • On 84

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.09.2015 23:00 ~On 84

  To nie jest na skrzyzowania aleji Solidarnosci i Jana Pawla 2, lecz zawrotka na Jana Pawla 2 w polowie drogi do ulicy Nowolipki (nie mylic z Nowolipiem) Kto takie mylne informacje podaje?

 • wwa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.09.2015 19:32 ~wwa

  Bo to jest tak przyjeżdża jeden z drugim z pipidówka gdzie dziennie przejedzie tylko furmanka i ze dwa samochody , a tu jest trochę większy ruch i są zdezorientowani jak zobaczą tramwaj .lepiej wracaj cie do siebie będzie bezpieczniej na ulicach (a prawka mają od sąsiada za pół prosiaka )

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl