Ulice

05.04.2016 18:17 były duże utrudnienia w ruchu

Zasłabł za kierownicą, ściął słup sygnalizacji świetlnej

SERWISY:

Kierowca forda uderzył w słup sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Starzyńskiego. Mężczyzna trafił do szpitala. Były duże utrudnienia w ruchu dla samochodów oraz tramwajów.

Policja zgłoszenie otrzymała o 14.51. - Ustalamy przyczyny wypadku - powiedziała Agnieszka Włodarska ze stołecznej policji.

Jak relacjonował nasz reporter, starszy mężczyzna zasłabł za kierownicą i dlatego uderzył w sygnalizację. - Uderzenie było na tyle mocne, że słup przewrócił się na jezdnię - mówił Lech Marcinczak. Mężczyzna trafił do szpitala.

Były utrudnienia w ruchu. W wyniku wypadku uszkodzona została sygnalizacja świetlna. Z utrudnieniami musieli liczyć się też pasażerowie tramwajów.

su//ec

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Skipper

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.04.2016 09:55 ~Skipper

  Zasłabł? Raczej zasnął, albo jeszcze się nie obudził. Tak jak wielu innych kierowców codziennie rano - szare wary i wzrok mętny.

 • prażanin

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.04.2016 22:13 ~prażanin

  o wypadku mozna mowic jak ofiarą jest inna ofiara jak jej sprawca. w tym przypadku to zwykła kolizja.

 • niemamprawajazdy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.04.2016 17:09 ~niemamprawajazdy

  Zapewne cukrzyca - nagłęy skok w dół. To choroba, która rozprzestrzenia się błyskawicznie. Już teraz każdego kursanta, szczególnie nieco starszego, trzeba by wysyłać nie tylko do pseudookulisty (wiecie jak jest w szkołach jazdy..)ale i do diabetologa. Dla ich późniejszego bezpieczeństwa.

 • Prażanka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.04.2016 16:32 ~Prażanka

  Prawidłowo - krzyżówka 11 Listopada i Starzyńskiego. Szwedzka jest po drugiej stronie 11 Listopada - tam wszystko przejezdne (właśnie tamtędy jechałam - ok. 15.20). Ruch od Ronda Żaba w kierunku Ratuszowej utrudniony (tramwaje stały w oczekiwaniu na wznowienie ruchu), ruch aut odbywał się po trambuspasie, natomiast w kierunku przeciwnym - do Ronda Żaba ulica przejezdna.

 • maksiu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.04.2016 15:46 ~maksiu

  Mnie to bardziej wygląda na skrzyżowanie Starzyńskiego / 11-go Listopada i Szwedzka.

 • Mario

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.04.2016 15:32 ~Mario

  Lechu ulice Ci się pomyliły . Chopie gdzie tu Ratuszowa ?????

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl