Ulice

03.12.2015 09:51 REMONT NAWIERZCHNI

Zamykają Ogrodową na weekend:
bez parkowania i dojazdu do Białej

SERWISY:

Duży fragment ulicy Ogrodowej zostanie w weekend zamknięty i wyremontowany. Kierowcy i mieszkańcy muszą liczyć się ze zmianą organizacji ruchu i dużymi problemami z parkowaniem.

Ulica zostanie zamknięta od Żelaznej do Dobrzańskiego (mała uliczka koło sądu). Utrudnienia rozpoczną się w piątek o godz. 22 a zakończą w poniedziałek 7 grudnia o godz. 6. W tym czasie będzie obowiązywał całkowity zakaz postoju na remontowanym odcinku.

Nie będzie dojazdu do ulicy Białej, natomiast na Dobrzańskiego będzie ruch dwukierunkowy. Będzie można tędy wyjechać na al. Solidarności.

Remont prowadzony jest na zlecenie dzielnicy Wola i wynika z fatalnego stanu nawierzchni. Odcinek od al. Jana Pawła II do Dobrzańskiego zostanie wyremontowany w przyszłym roku, jeśli znajdą się pieniądze w budżecie dzielnicy.

su/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Wwa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2015 08:11 ~Wwa

  Dobrzanskiego tez jest zamknieta. Na dodatek cala jest zajeta przez ekipe filowa.

 • żelazny i chłodny

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.12.2015 20:20 ~żelazny i…

  Dokładnie. Szaro, jeżdżą po nich samochody, wkrótce będzie podobnie jak przed wymianą. Poza tym znikają ostatnie przedwojenne słupy trakcji tramwajowej. Szkoda...

 • hmm

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.12.2015 11:46 ~hmm

  a na żelaznej położyli syfiaste szare płyty. nie można było takich w kolorze piaskowym jak na Chłodnej? no i zero zieleni, zero. rewitalizacja a la PRL.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl