Ulice

01.07.2011 18:32 awaria sygnalizacji

Zamokły kable. Nie działają światła

SERWISY:

Na skrzyżowaniu Doliny Służewieckiej i alei Wilanowskiej nie działa sygnalizacja świetlna. Zdjęcie na Kontakt 24 przysłał internauta Dawide.

Ostrzega on kierowców przed korkiem, który powstał w rejonie feralnego skrzyżowania.

Zamokły kable

Jak informuje Służba Dyżurna Miasta pierwszy sygnał o awarii dotarł o godzinie 15.15. – Awaria spowodowana jest opadami deszczu. Z tego powodu zamokły kable. Są one suszone, jednak po chwili sterownik sygnalizacji ponownie przestaje działać – dowiadujemy się. Służby usiłują skutecznie wysuszyć instalację.

Na miejscu jest już policja która kieruje ruchem.

 

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

 

Jeśli chcesz nas zainteresować jakimś tematem pisz na warszawa@tvn.pl. Możesz też opublikować swoją informację bezpośrednio w portalach tvnwarszawa.pl lub Kontakt24.

wp/ec

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • driVer

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.07.2011 09:42 ~driVer

  Może lepiej, że Polucjanci zjawili się tak późno. Zawsze gdy próbują kierować ruchem korki są dużo większe niż bez nich.

 • kieroca07

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.07.2011 21:56 ~kieroca07

  Kable zamokły? A może ekipa HGW tak szybko jak sięga do naszych kieszeni (podwyżki) zabierze się do wymiany sygnalizacji na nową????

 • Bródnowszczak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.07.2011 21:48 ~Bródnowszczak

  Exactly to samo było dzisiaj rano na skrzyżowaniu Radzymińskiej i Młodzieńczej (i to już nie pierwszy raz, wystarczy niewielki deszczyk i jest mega problem). Polizei ni widu ni słychu. To cud, że nie było żadnego pierdut.

 • kot

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.07.2011 20:57 ~kot

  pOLICJA powinna zjawić się w tym miejscu w przeciągu 15 minut!!!!!!! Buraków nie było przez jakieś 3 godziny. Pół miasta w korkach przez tych debili stało!!!!!
  BRAWO warszawska pOLICJA.

  szkoda słów.

 • korek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.07.2011 19:10 ~korek

  Jak miały nie zamoknąć. Na słupie na roku wilanowskiej i d. służewieckiej (w stronie siekierek) puszka z kablami była miesiąc temu otwarta, a później "fachowo" zawinęli ją taśmą ostrzegawczą (biało-czerwoną).

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl