Ulice

12.02.2011 18:45 utrudnienia do końca kwietnia

Zamknęli wjazd na most
Sprawdź objazdy

SERWISY:

W sobotę drogowcy zamknęli wjazd na most Poniatowskiego z ul. Wybrzeże Szczecińskie.

Kierowcy jadący z ul. Wał Miedzeszyński na most Poniatowskiego w kierunku centrum muszą skorzystać z objazdu ulicami: Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – al. Poniatowskiego.

Kierowcy jadący al. Waszyngtona w kierunku ul. Wybrzeże Szczecińskie powinni na rondzie Waszyngtona skręcić w ul. Francuską, a następnie ul. Zwycięzców dojechać do ul. Wał Miedzeszyński.

Zamknięcie wjazdu na most to kolejny etap przebudowy ul. Wybrzeże Szczecińskie. Utrudnienia związane z tą inwestycją potrwają do końca kwietnia.

Utrudnienia dla pasażerów

Na trasy objazdowe zostaną też skierowany autobusy komunikacji miejskiej. Linia 102 pojedzie trasą (tylko w kierunku Dworca Centralnego): al. Poniatowskiego – most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Solec – Dobra – Tamka i dalej swoją trasą.


bf/par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Sonia88

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.02.2011 09:55 ~Sonia88

  Gumisiu, a Ty skąd wiesz czym ja jeżdżę ? ;-)

 • Sonia88

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.02.2011 09:53 ~Sonia88

  JD, Po co takie komentarze? Hm podejrzewam, że nie jesteś "rodowitym" Warszawiakiem, skoro sądzisz, że pokolenie '68 jeździło na koniach... Może tam skąd pochodzisz, takie praktyki miały miejsce, jednak nawet moja babcia żyjąca w Warszawie nie miała okazji jeździć ulicami na koniu:-) W tamtych czasach były już nawet tramwaje! Zapoznaj się z historią miejsca, w którym masz zaszczyt mieszkać i wtedy dopiero rozmawiaj z mieszkańcami. Pozdrawiam

 • kilovolt

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.02.2011 21:56 ~kilovolt

  Coś mi się zdaje, że trochę pokręcili ten układ pasów przed wjazdem na most. Lewy pas jadąc od Sokoła nigdy nie stawał się się pasem wyłącznie do skrętu w lewo, tam pojawiał się do tego dodatkowy pas, a nie jak na rysunku pokazali, że dodatkowy pas pojawia się z prawej strony. W takim przypadku nie ma więc powodu aby lewy pas miał być w tamtym miejscu pasem zanikającym.

 • wawa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.02.2011 17:14 ~wawa

  Z wału jechać Wersalską i Paryską , prościutko i ominiecie dwa światła

 • Nova

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.02.2011 16:28 ~Nova

  Nie no super. Szkoda tylko, że żadnej infromacji nie wywiesili na tej trasie przed zamknięciem, tylko masę ludzi zostanie postawionych przed faktem dokonanym. No ale tak to już w Polsce się pracuje - zero informacji, nikt się z innymi nie liczy.

 • JD

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.02.2011 14:39 ~JD

  Po co tak kręcić jadąc wałem , Wersalska , Paryska i już na Francuskiej bez kręcenia

 • JD

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.02.2011 17:06 ~JD

  soniu 88 , jak chamy jeżdżą Francuską to ty też do nich należysz , jak ci to nie odpowiada to pojedz kuniem jak twoi rodzice

 • at

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.02.2011 13:03 ~at

  patologia! a w celu uniknięcia stania w korkach, władze miasta zaproponują możliwość przesiadania się do komunikacji miejskiej - oczywiście nie konsultując tego z ZTM (jak to było podczas powodzi w ub. roku), część mieszkańców dostosuje się do zaleceń i będziemy mieli zarówno korki jak i przeładowane autobusy

 • Mq

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.02.2011 12:30 ~Mq

  @ee

  Matematyki to Ty raczej nie kończyłeś ;)

 • bankowy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.02.2011 12:13 ~bankowy

  Sonia ma rację.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl