Ulice

05.06.2015 09:35 utrudnienia w komunikacji

Zamknęli ważne skrzyżowanie
na Bielanach. Wymiana nawierzchni

SERWISY:


Drogowcy zamknęli skrzyżowanie Wólczyńskiej, Reymonta i Żeromskiego. Podczas długiego weekendu zostanie tam wymieniona nawierzchnia.

Zgodnie z planem drogowcy zamknęli skrzyżowanie al. Reymonta, Wólczyńskiej i Żeromskiego w czwartek wieczorem.

– W piątek rano na drodze trwają prace przy wymianie nawierzchni. Ruch jest znikomy ze względu na długi weekend – relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Proponowane objazdy prowadzą ulicami: S. Przybyszewskiego – J. Kasprowicza – Sokratesa – J. Conrada – al. W. Broniewskiego – A. Jarzębskiego.

Prace na skrzyżowaniu mają się zakończyć w niedzielę nad ranem.

Komunikacja inaczej

Remont skrzyżowania powoduje sporo utrudnień w komunikacji miejskiej. Autobusy linii 110, 112, 116, 184, N01, N02, N43, N44 i N91 jeżdżą objazdami:

110: w obu kierunkach od skrzyżowania Żeromskiego i Przybyszewskiego: Przybyszewskiego – Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska i dalej swoją trasą;

112: w obu kierunkach od skrzyżowania al. Reymonta i Broniewskiego: Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego i dalej swoją trasą;

116: w obu kierunkach od skrzyżowania Żeromskiego i Przybyszewskiego: Przybyszewskiego – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada i dalej swoją trasą;

184: w kierunku krańca METRO MŁOCINY od skrzyżowania al. Reymonta i Broniewskiego: Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego i dalej swoją trasą;

w kierunku krańca SZCZĘŚLIWICE od skrzyżowania Kasprowicza i al. Reymonta: Kasprowicza – Przybyszewskiego – Jarzębskiego – Broniewskiego – al. Reymonta i dalej swoją trasą;

N01: w obu kierunkach od skrzyżowania al. Reymonta i Conrada: Conrada – Sokratesa i dalej swoją trasą;

N02: w obu kierunkach od skrzyżowania al. Reymonta i Broniewskiego: Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego i dalej swoją trasą;

N43: w obu kierunkach od skrzyżowania al. Reymonta i Conrada: Conrada – CHOMICZÓWKA;

N44: w kierunku krańca DW.CENTRALNY od skrzyżowania Kasprowicza i al. Reymonta: Kasprowicza – Przybyszewskiego – Żeromskiego i dalej swoją trasą;

N91: w obu kierunkach od skrzyżowania Broniewskiego i al. Reymonta: al. Reymonta – Conrada – Wólczyńska i dalej swoją trasą.


jb/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Obserwator

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.06.2015 21:49 ~Obserwator

  szlachtalomianki~szlachtalomianki

  ja nie rozumiem jak można remontowac ulice w dzielnicach gdzie ludzie rocznie płaca takie podatki jak ja w miesiąc.....i jeszcze sie domagają..wyremontujcie mi to...wyremontujcie mi tamto.....waszym starym 15 letnim lymuzynom nie zaszkodzą te dziury....to WASZA rzeczywistosc.


  Taki los....

  Póki co to Ty dymaj po dziurach, a my sobie tu na Bielanach pojeździmy po gładkim.

  Acha - i dzięki za ten remont... Bogaczu ;-)

  Hi hi hi - i tak nie zrozumiesz.

 • pancho

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.06.2015 13:34 ~pancho

  Dziwne, że w tym miejscu wymieniana jest nawierzchnia. Jeżdżę tamtędy dosyć często i mogę śmiało stwierdzić, że w warszawie są dziesiątki miejsc gdzie nawierzchnia jest dużo dużo gorsza. Jeśli chodzi o oznakowanie remontu to totalne dno, jadąc ulicą Wólczyńską w stronę ul. Żeromskiego, kierowcy dowiadują się o pracach 50 metrów przed placem budowy i wszyscy po kolei muszą zawracać szukając objazdu, zamiast postawić jakiekolwiek oznakowanie dużo wcześniej.

 • szlachtalomianki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2015 20:30 ~szlachtalomianki

  ja nie rozumiem jak można remontowac ulice w dzielnicach gdzie ludzie rocznie płaca takie podatki jak ja w miesiąc.....i jeszcze sie domagają..wyremontujcie mi to...wyremontujcie mi tamto.....waszym starym 15 letnim lymuzynom nie zaszkodzą te dziury....to WASZA rzeczywistosc.

 • kici

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2015 16:14 ~kici

  Dokładnie, remontować mi tu Jarzębskiego matoły i to zaraz !!!

 • kochan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2015 11:36 ~kochan

  Lepiej by się wzięli za naprawę Rudnickiego/Perzyńskiego bo to masakra, nie mówiąc już o ul Jarzębskiego, którą dojeżdża się do urzędu dzielnicy.

 • Zen

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2015 10:59 ~Zen

  Się wzięli za Bielany, a wjazd przy Literackiej dalej zamknięty!!

 • mieszkanka bielan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2015 10:37 ~mieszkanka bielan

  Niema ul. Jarzębowskiego na Bielanach od zawsze jest Jarzębskiego, między Żeromskiego i Broniewskiego

 • jakaś Pani

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2015 10:34 ~jakaś Pani

  Jarzębowskiego ?
  Jarzębskiego Adama od wielu , wielu lat

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl