Ulice

05.07.2016 09:20 ranna pasażerka tramwaju

Zajechał drogę tramwajowi, zaparkował i poszedł

SERWISY:

Gwałtowne hamowanie tramwaju na Marymonckiej. Ranna została jedna z pasażerek pojazdu. Kobieta z poważnym urazem oka trafiła do szpitala.

- Do zdarzenia doszło na wysokości skrzyżowania z al. Zjednoczenia. Opel skręcając w lewo w kierunku AWF, zajechał drogę jadącej torowiskiem linii 17 - mówi Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl 

W wyniku hamowania przewróciła się jedna z pasażerek tramwaju. Kobieta doznała poważnego urazu oka. Została zabrana do szpitala.

Sprawca zdarzenia odjechał kilka metrów dalej, zaparkował samochód i  poszedł w niewiadomym kierunku.

-  Będziemy ustalać, jaki udział miał kierowca pojazdu w tym zdarzeniu - zapowiada Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji.

Przez ponad pół godziny zablokowane było torowisko przy ul. Marymonckiej. Na miejscu działała policja, pogotowie i służby komunikacji miejskiej.

md

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • biegacz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.07.2016 05:38 ~biegacz

  A czy policja w radiowozie wystawiła wezwanie kierowcy Opla ? W miejscu gdzie zaparkował obowiązuje znak zakaz zatrzymywania się ,oraz aby się tam znaleźć musiał jechać wzdłuż po chodniku. Jak by taki kierowca dostał zaproszenie do policji to i by odrazu móglł opowiedzieć jak to było z tym zajechaniem trawajowi.

 • WARSZAWA PRAGA PŁN

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.07.2016 20:41 WARSZAWA…

  TWARDY~TWARDY

  Paskudna korporacja te Tramwaje. W zeszłym roku w listopadzie dziadek skrócił sobie drogę w Alejach Jerozolimskich i przechodził przez ulicę w niedozwolonym miejscu ,w wyniku czego dwa tramwaje zderzyły się ze sobą i jaki z tego efekt ? Motorniczemu , który wjechał w tył stojącego przed nim drugiego zrobili UMYŚLNE spowodowanie katastrofy drogowej !!! Tak podziękowali pracownikowi z blisko trzydziestoletnim stażem. UMYŚLNE , czyli celowe ! To znaczy , że rozpędził się i celowo wjechał w tył wagonu stojącego przed nim ! W głowie się nie mieści...

  Ta starsza osoba,przez która ten wypadek,też zostanie ukarana. Cóż,motorniczowie nie mają prawa się mylić,ale inni już tak. Nie liczy się dotychczasowy przebieg pracy. Stało się i każdemu motorniczemu może się to przytrafić. Szkoda człowieka,bo zdrowie stracił i pewnie jeszcze go zamkną.

 • Stone001

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.07.2016 20:12 ~Stone001

  Ojej, to co teraz policja ma zrobić jak on się oddalił? Jakby został i się przyznał, to nie byłoby łatwo, ale może by się udało ukarać, a tak to chyba trzeba będzie odpuścić - co nie?

 • grymasik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.07.2016 17:58 ~grymasik

  no jak~no jak

  A mandat za parkowanie?  ...i (lub) jazda po pasach.

 • Praga Północ

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.07.2016 15:49 ~Praga Północ


  wetrhwrthwegh~wetrhwrthwegh

  Może dostać tylko mandat, bo nie uczestniczył w żadnej kolizji - tak kiedyś mnie potraktowała policja gdy mi autobus zajechał drogę. Dopóki nie ma kontaktu z pojazdami, odszkodowania się nie należą.
  rm80~rm80


  Nie koniecznie, policja nie musi nakładać mandatu przy rażących naruszeniach i od razu skierować sprawę do sądu. Nie musi być też kontaktu pojazdów, bo są takie kategorie wykroczeń jak stworzenie zagrożenia w ruchu itd... tylko oczywiście trzeba to udowodnić. W tym wypadku nie będzie to trudne, bo każdy tramwaj w Warszawie ma monitoring.

  Mniejsza o większość,bo nie każdy tramwaj ma monitoring, ale ten akurat ma, więc okaże się,jak to było. A o "Kierowcy" tego samochodu,to brak możliwości kulturalnego komentarza zamieszczenia jest.

 • Praga Północ

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.07.2016 15:44 ~Praga Północ


  Hirex~Hirex

  Pewnie Pani z urazem jak większość kobiet dzisiaj patrzyła się w smartfon i jak tramwaj zahamował to kochany smartfon uderzył ją w oko.
  pisXuar~pisXuar

  Ale ty głupi jesteś,chyba PiS cię całkiem otumanił

  ~hirex, chłopczyku,weź zdejmij koło i walnie się w czoło,bo piszesz jak potłuczony.

 • pisXuar

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.07.2016 15:29 ~pisXuar

  Hirex~Hirex

  Pewnie Pani z urazem jak większość kobiet dzisiaj patrzyła się w smartfon i jak tramwaj zahamował to kochany smartfon uderzył ją w oko.

  Ale ty głupi jesteś,chyba PiS cię całkiem otumanił

 • prezesina

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.07.2016 15:16 ~prezesina

  nadal twierdze że ten Opel to paździerz.
  A TFNie nie filtruj tak tych komentarzy i publikuj co ludzie chcą napisać  Gówno prawda. Miałem wypłacone odszkodowanie z OC sprawcy, który zajechał drogę dwóm innym samochodom - jego auto nie było nawet dotknięte, ale to jego manewr spowodował wypadek i to jego policja ukarała mandatem.


  wetrhwrthwegh~wetrhwrthwegh

  Może dostać tylko mandat, bo nie uczestniczył w żadnej kolizji - tak kiedyś mnie potraktowała policja gdy mi autobus zajechał drogę. Dopóki nie ma kontaktu z pojazdami, odszkodowania się nie należą.
  Przecinak~Przecinak

  Dlatego zawsze lepiej jest walić niż hamować. Wtedy jest oczywisty kontakt między pojazdami, sprawca zostaje na miejscu, a co najważniejsze: pasażerowie wychodzą z tramwaju beż poważnych obrażeń. Samochodzik się wyklepie albo kupi nowy. Pasażera nie. W samochodzie ludzie mają poduszki powietrzne i siedzą w fotelach zapięci w pasy. Pasażerowie tramwaju nie.

  Kłopot w tym, że każdy kierowca ma odruch hamowania przed przeszkodą, a zwłaszcza przed człowiekiem.
  zzxx~zzxx • Wiki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.07.2016 14:49 ~Wiki

  na Bielanach moda na dwupoziomowe przystanki:ten widoczny przy Al Zjednoczenia, przy ul. Żeromskiego....
  a do tego na środku przystanku wielki betonowy śmietnik. Objechać go wózkiem nie można ani z jednej ani z drugiej strony.

 • Rafał

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.07.2016 14:11 ~Rafał

  Hirex~Hirex

  Pewnie Pani z urazem jak większość kobiet dzisiaj patrzyła się w smartfon i jak tramwaj zahamował to kochany smartfon uderzył ją w oko.

  Jedno jest pewne ty jej w oko nie wpadłes

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl