Ulice

08.01.2019 18:46 nagranie niebezpiecznej sytuacji

Z prawej na lewą i znów na prawą. Poślizg, uderzenie w bariery, iskry

SERWISY:

Groźnie wyglądającą kolizję zarejestrowała kamera jednego z kierowców, który jechał estakadą z mostu Grota-Roweckiego w stronę Tarchomina.

Do zdarzenia doszło w okresie świąt Bożego Narodzenia.

"Plama oleju na zjeździe z mostu Grota-Roweckiego w kierunku Białołęki. Niestety ktoś wcześniej wjechał w barierki po prawnej stronie roztrzaskał miskę olejowa o krawężnik i nikomu tego nie zgłosił" - napisał autor filmu, który trafił do sieci. Dodał, że olej spowodował spore utrudnienia na zjeździe.

Przodem w barierkę

Na filmie widać jadącego lewym pasem fiata. Na łuku drogi samochód wpada w poślizg. Autem rzuca od jednej do drugiej krawędzi jezdni. Po chwili seicento uderza w krawężnik i barierę po lewej stronie, by się od niej odbić i dalej - jadąc w poślizgu - uderzyć przodem w barierę po prawej stronie estakady.

"Seicento rozbiło się najmocniej, ale podczas oczekiwania na służby jeszcze trzy inne auta zaliczyły lżejszy kontakt z barierkami. W pewnym momencie droga była całkowicie zablokowana przez auta, które stały w poprzek jezdni" - czytamy w opisie nagrania.

Jak relacjonuje dalej, na miejscu wypadku były policja i pogotowie. Jedna osoba z seicento, z podejrzeniem urazu kręgosłupa, trafiła do szpitala. Strażacy umyli jezdnię.

Kierujący trzeźwy

Policja potwierdza informację o zdarzeniu, ale odmiennie ocenia jego przyczyny.

- Kierujący fiatem w związku ze zdarzeniem został ukarany mandatem karnym jako sprawca kolizji. Interweniujący funkcjonariusze oceniając zdarzenie w miejscu zaistnienia nie odnotowali informacji o plamie oleju na nawierzchni. Kierujący fiatem był trzeźwy - informuje Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji.

mś/b/pm

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • STEF

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.07.2019 10:01 ~STEF

  Granam~Granam

  Jakim trzeba być zakompleksionym człowiekiem, żeby nagrywać nie tylko dla siebie (kwestie sporne), ale także dla chwilowej sławy w mediach.

  Dziwne, bo to tutaj, to anonimowa sława(?) Nazwiska nagrywającego nie podano. Niepewność reakcji internetu ograniczyła grupę docelową tylko do znajomych? Popatrz, popatrz, ja to nagrywałem! I wysłałem ja to! Niech komentują MOJE nagranie, zanim będzie wiadomo co naprawdę się stało.


  Nie sądź innych swoją miarą. Regularnie oglądam tego typu filmiki i dzięki temu bardziej zacząłem uważać na swój styl jazdy i na to, co mogą wyprawiać inni. I pewnie dzięki temu uniknąłem kilku niebezpiecznych sytuacji.
  Tak więc wdzięczny jestem wrzucającym i polecam pooglądanie tego wszystkim doskonałym kierowcom, co jeżdżą "szybko, ale bezpiecznie".

 • Granam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.01.2019 21:12 ~Granam

  Jakim trzeba być zakompleksionym człowiekiem, żeby nagrywać nie tylko dla siebie (kwestie sporne), ale także dla chwilowej sławy w mediach.

  Dziwne, bo to tutaj, to anonimowa sława(?) Nazwiska nagrywającego nie podano. Niepewność reakcji internetu ograniczyła grupę docelową tylko do znajomych? Popatrz, popatrz, ja to nagrywałem! I wysłałem ja to! Niech komentują MOJE nagranie, zanim będzie wiadomo co naprawdę się stało.

 • beny

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.01.2019 15:35 ~beny

  akurat w tym miejscu jazda pasem po lewej stronie nie jest niczym dziwnym. Jak się zjeżdża z mostu na Modlińską mamy do wyboru zjazd na modlińską w prawą strone i z niego możliwość jady prosto na modlińską po lewej stronie a lewym pasem tnie się prosto

 • Ziemo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.01.2019 14:25 ~Ziemo

  freds~freds

  Tak się kończy jazda na sportowych kółkach i kiepskimi sportowymi umiejętnościami czy doświadczeniem.

  Dlatego polecam wszystkim nocne latanie dla treningu

 • Axel

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.01.2019 12:19 ~Axel

  Stacho~Stacho

  Widać że był olej. Inna sprawa, że seicento raczej słabo trzyma się drogi.


  Przeczytaj artykuł jeszcze raz do końca...

 • T56

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.01.2019 12:15 ~T56

  ADI~ADI

  OLEJ JEST W 5-6 SEKUNDZIE SEICENTO ZAHACZA DWOMA PRAWYMI KOŁAMI NA PLAMĘ OLEJU , NA WIĘKSZYM MONITORZE I WYOSTRZENIU WIDAĆ ŚLADY OLEJU. FILMU DOBRZE JEST TO WIDZIEĆ.  Czytaj artykuł ze zrozumieniem. Policja wykluczyła tam istnienie plamy oleju.

 • Maks

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.01.2019 12:09 ~Maks

  sikczento zobaczył, że chce go wziąć z prawej to depnął więcej gazu, a wiadomo, jak się to może skończyć na śliskim zakręcie. Nie szkoda mi gamonia.

 • mmm

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.01.2019 10:02 ~mmm

  nagrywający sprowokował to zdarzenie swoją
  natrętną jazdą, ciekawe czy policja widziała nagranie?

 • jajo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.01.2019 03:20 ~jajo

  Czy kierujacym zostaly odenrane uprawmiemia ?

 • eetewar

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.01.2019 00:28 ~eetewar

  Mistrz lewo pasmowiec.

  Nie okupujcie bez sensu lewego pasa, utrudniacie sobie życie, a mnie zmuszacie do wyprzedzania prawym pasem. Na szczęście przepisy na to pozwalają.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl