Ulice

23.01.2018 13:31 naprawiona przez drogowców

Wyrwa w Jerozolimskich utrudniała przejazd

SERWISY:

Przez kilka godzin w Alejach Jerozolimskich trwały prace drogowców, którzy łatali wyrwę w jezdni. Na wysokości Kopińskiej zablokowane były dwa pasy ruchu.

Kierowcy jadący Alejami Jerozolimskimi od centrum lub Kopińską od Grójeckiej w stronę Dworca Zachodniego musieli liczyć się z utrudnieniami.

- Dwa pasy są wyłączone z ruchu. Na jednym z nich drogowcy zdjęli nawierzchnię, którą będą naprawiać - relacjonował rano Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

O powód tego nagłego remontu zapytaliśmy Zarząd Dróg Miejskich. - Na jezdni Alej Jerozolimskich na wysokości Kopińskiej było duże wykruszenie, które zagrażało bezpieczeństwu uczestników ruchu - informowała nas Karolina Gałecka z biura prasowego ZDM.

Dodała też, że prace naprawcze powinny zakończyć się około godziny 13. I tak się stało, o godzinie 13.30 prace się zakończyły.

- Zwykle prace drogowe prowadzone są w godzinach nocnych i wieczornych, żeby zminimalizować utrudnienia. W tym przypadku Zakład Remontów i Konserwacji Dróg zadecydował, że uszkodzenie nawierzchni było na tyle poważne, że należało jak najszybciej je usunąć, by nie spowodowało uszkodzenia pojazdów czy niebezpiecznych sytuacji - wyjaśniała Gałecka.

kk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Niepokorny Obywatel

    zgłoś naruszenie odpowiedz 23.01.2018 13:45 ~Niepokorny…

    Zapraszam do centrum na Sienną, Śliską jana pawła II gdzie już sa takie dziury że niedługok toś sobie połamie felgi oraz analogicznie na placu Narutowicza gdzie przejazd przez torowisko w asfalcie na skutek pofałdowania i dziur w tym drugim powoduje stach o felgi samochodów (nawet tych które nie są nisko profilowe)

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl