Ulice

09.08.2018 11:04 Utrudnienia

Wypadek w Wilanowie. Jedna osoba nie żyje

SERWISY:


Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło w Wilanowie. Przez około pięć godzin zablokowana była ulica Drewny w okolicy skrzyżowania z Przyczółkową w stronę centrum.

- O godzinie 9.36 do policji wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut osobowych na ulicy Drewny 24 -poinformowała Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji. - Kierujemy auta na objazd ulicą Przyczółkową - powiedziała Adamus.

Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Reanimowana była jedna osoba, jednak nie udało jej się uratować - poinformowała Zielińskiego obecna na miejscu policjantka. - Zmarły to 69-latek, pasażer samochodu audi - dodała Edyta Adamus.

W związku ze śmiercią mężczyzny na miejscu pracował prokurator. - Są tu dwa zastępy straży pożarnej, dwa zespoły pogotowia ratunkowego i policja - relacjonował Zieliński.

Jak mówił, zderzyły się ford i audi. - Audi jest pocięte sprzętem specjalistycznym, którym strażacy wydobywają zakleszczone osoby z samochodów - dodał nasz reporter.

 

mn/mś

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Absurdy

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Elegancki samochód osobowy stojący samotnie pośrodku wielkiej plamy błękitu wypatrzył jeden z naszych czytelników. Wysłał zdjęcia na Kontakt 24. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl