Ulice

09.06.2011 17:26 ZABLOKOWANE RONDO DMOWSKIEGO

Wypadek w centrum
Taksówka pod tramwajem

Uszkodony tramwaj, autobus i trzy taksówki - to efekt wypadku, który zdarzył się w czwartek po godzinie 17 na Marszałkowskiej. Jedna taksówka zakleszczyła się między tramwajem a autobusem.

- Kierowca taksówki jadący ulicą Marszałkowską od pl. Konstytucji chciał wyminąć dwie inne taksówki po torowisku. Wjechał prosto pod tramwaj linii 35, odbił się od niego, uderzył w dwa samochody, a następnie zatrzymał się na autobusie - relacjonuje z miejsca zdarzenia Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - W efekcie taksówkarz zakleszył się pomiędzy tramwajem a autobusem - dodaje.

Korek tramwajowy sięgał placu Konstytucji

Przez godzinę zablokowane było torowisko w kierunku Żoliborza. Nieprzejezdny był też skrajny lewy pas ulicy Marszałkowskiej. W okolicy tworzył się korek - policja apelowała, aby kierowcy omijali rejon ronda Dmowskiego.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

roody/as

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • pawel166

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.06.2011 20:04 ~pawel166

  wy wszyscy to jesteście przygłupy nie rozróżniacie taxi warszawskiej od podmiejskiej i od przewozu osób. mówicie że kierowcy taxi to najgorsi kierowcy. jestem ciekaw jacy z was są kierowcy pewnie mieszkacie na jakiejś wsi i jeździcie w niedziele do kościoła bo mały ruch jest. teraz zgrywacie najmądrzejszych a gdy deszcz pada albo zimno jest to w łaski przychodzicie i byście chcieli jechać za darmo

 • kie

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.06.2011 19:44 ~kie

  Do mondeo te dwie taksówki stały... więc chciał je ominąć jak już... wyprzedza się samochody będące w ruchu a stojące się omija...

 • mondeo.

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.06.2011 19:06 ~mondeo.

  chciał wyprzedzić nie wyminąć.

  wymija to się uczestnika ruchu poruszającego się z przeciwka,

  a wyprzedza uczestnika poruszającego się w tym samym kierunku.

  chociaż trochę rzetelności...

 • ep

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.06.2011 19:04 ~ep

  Damianku dziecko co ty wypisujesz, kupy się toto nie trzyma, nie pij tyle dziecko

 • wirka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.06.2011 13:14 ~wirka

  studencie,czy tez marna podróbo studenta.Zapewniam Cie że to nie wirka.Wirka ma licencję a ten gosciu to jakiś lewus.Poza tym wirka o tej godzinie wypoczywa.

 • Damian

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.06.2011 10:54 ~Damian

  Jechałem tym tramwajem. Powiem tak. Taxi wskoczyło na tory zmieniając po drodze 2 pasy, wskoczyło na torowisko, tramwaj miał możliwość przyhamować, ale mimo tego nie zrobił (w sumie skąd mógł wiedzieć, że taxi wskoczy na tory). Jak doszło do zderzenia to nikt nie hamował, wszystko leciało i darło blachę, aż do centrum. Turbulencje w tramwaju żadne, za duża różnica mas. Potem to już tylko wyklinanie i formalności.

 • P

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.06.2011 10:14 ~P

  to jakiś "rolnik" z Piaseczna. Ciekawe, że chyba nawet nie jest licencjonowanym taxiarzem. No to gosciu ma d... umoczoną. A jeszcze się okaże że tylko ma uprawnienia na koparkę ręczną.

 • Mokotowianin

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.06.2011 09:34 ~Mokotowianin

  No i znów dziad z Piaseczna rozrabia w naszym i tylko naszym (heil!) mieście!

 • student

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.06.2011 09:09 ~student

  przecież to WIRKA7 mój kumpel

 • J

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.06.2011 09:01 ~J

  Jak zwykle taryfiarz myśli że jest panem na ulicy :/

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl