Ulice

13.01.2018 20:12 pomagali strażacy

Wypadek na Żwirki i Wigury.
Dwie osoby zakleszczone

SERWISY:

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku na Żwirki i Wigury. Dwie z nich były zakleszczone w aucie, interweniowali strażacy.

Jak podała straż pożarna, do wypadku doszło około godziny 17 w rejonie skrzyżowania ulic 1 sierpnia i Żwirki i Wigury. Zderzyły się honda i peugeot.

"Doszło do wypadku w którym zostały dwie osoby uwiezione" - czytamy na Facebooku strażaków. To osoby podróżujące peugeotem. Obie - przytomne - trafiły do szpitala.

Monika Brodowska z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji informuje, że ranna została również jedna osoba podróżująca hondą.

Na miejscu nie ma już utrudnień.

kz/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • nielubięsłoików

    zgłoś naruszenie odpowiedz 14.01.2018 03:59 ~nielubięsłoików

    Znów słoje się "tłuko", kiedy wreszcie zostanie wprowadzona opłata dla przyjezdnych za wjazd do miasta. Te słoje codziennie korkują miasto i zabierają miejsca parkingowe.

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Te puzzle kogoś przerosły. "Rozebrał kostkę i nie potrafił jej ułożyć"

Te puzzle kogoś przerosły. "Rozebrał kostkę i nie potrafił jej ułożyć"

Nietypowy widok zastał jeden z naszych czytelników na ulicy Radzymińskiej. Biały pas wyznaczający miejsca parkingowe urywa się w specyficzny sposób, a fragmenty... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl