Ulice

13.01.2018 20:12 pomagali strażacy

Wypadek na Żwirki i Wigury.
Dwie osoby zakleszczone

SERWISY:

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku na Żwirki i Wigury. Dwie z nich były zakleszczone w aucie, interweniowali strażacy.

Jak podała straż pożarna, do wypadku doszło około godziny 17 w rejonie skrzyżowania ulic 1 sierpnia i Żwirki i Wigury. Zderzyły się honda i peugeot.

"Doszło do wypadku w którym zostały dwie osoby uwiezione" - czytamy na Facebooku strażaków. To osoby podróżujące peugeotem. Obie - przytomne - trafiły do szpitala.

Monika Brodowska z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji informuje, że ranna została również jedna osoba podróżująca hondą.

Na miejscu nie ma już utrudnień.

kz/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • nielubięsłoików

    zgłoś naruszenie odpowiedz 14.01.2018 03:59 ~nielubięsłoików

    Znów słoje się "tłuko", kiedy wreszcie zostanie wprowadzona opłata dla przyjezdnych za wjazd do miasta. Te słoje codziennie korkują miasto i zabierają miejsca parkingowe.

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Zablokował montaż słupków, służby nie mogą usunąć auta

Zablokował montaż słupków, służby nie mogą usunąć auta

Na chodniku przy Andersa zaczęły pojawiać się słupki. Znalazł się jednak kierowca, który zaparkował auto w taki sposób, że pokrzyżował drogowcom plany.... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl