Ulice

27.06.2017 07:52 NA SKRZYŻOWANIU ZE STRAŻACKĄ

Wypadek na Żołnierskiej. Ogromny korek w Rembertowie

SERWISY:

 

Jedna osoba została ranna w wypadku w Rembertowie. Na skrzyżowaniu ulicy Strażackiej i Żołnierskiej zderzyły się cztery samochody.

Pierwsze informacje otrzymaliśmy na Kontakt24. Jak poinformował nas reporter24, w miejscu wypadku utworzyły się ogromne utrudnienia. - Jest gigantyczny korek na Żołnierskiej w kierunku Marsa - ostrzegał.

Policja potwierdziła te informacje. Jak dowiedzieliśmy się w komendzie stołecznej, na skrzyżowaniu zderzyły się cztery samochody.

- Kia i trzy toyoty. Jedna osoba została ranna, przewieziono ją do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.
Na miejscu są policjanci, którzy ustalają, jak doszło do zderzenia - poinformowała Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego policji.

I dodała, że samochody zepchnięto na pas rozbiegowy. - Kierowcy zwalniają i obserwują, co się stało, dlatego na miejscu są utrudnienia - podsumowała Jurkiewicz.

W poniedziałek informowaliśmy o utrudnieniach po kolizji z udziałem cysterny:

md/pm/jb

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • kazik07

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2017 19:14 ~kazik07

  jeszcze brakuje tylko jakiegoś festiwalu na Marszałkowskiej albo 3-4 dniowego maratonu lub ćwierć maratonu w Centrum i mamy pełnię szczęścia.

  a 6 lipca przyjedzie Donald Trump - to wtedy się ubawimy jak zamkną główne arterie na lotnisko i w centrum...

 • ja77

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2017 12:17 ~ja77

  cała Praga stoi a ząbkowska pusta- zero człowieka.. ale rausz może się chwalić zamknięciem ulicy i uruchomieniem jakiegoś pseudo letniego festiwalu.. od kiedy to ulice są dla festiwali..? ulice zostały wymyślone dla ruchu kołowego a festiwal to niech sobie w Opolu organizują

 • Obiektywny i wkurzony

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2017 11:21 ~Obiektywny…

  Codziennie przejeżdżając obserwuje Panów robotników jak ospale o godzinie 7 rozpoczynają swoją ciężką prace na tym odcinku drogi. Problem w tym że w każdym normalnym kraju prace budowlane na tak ważnej trasie wylotowej odbywały by się w systemie zmianowym co pozwoliło by znacznie skrócić czas realizacji oraz niedogodności dla kierowców. Ale nie u nas, tutaj trzeba czekać kilka lat na wybudowanie kilku kilometrów trasy.

 • vlad

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2017 11:14 ~vlad

  aro~aro

  Jakie korki dzień jak co dzień.


  no i jeszcze tramwaje nie jeżdżą Targową między Kijowską a Wileńskim, supersprawa. Do odwołania...

 • Kamilos

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2017 10:25 ~Kamilos

  Adaś tu się z Tobą zgodzę... Że tam nie zrobią porzadku. choćby zmiana świateł na targowej i zielenieckiej - uprosciłoby to troche ruch.

 • vicek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2017 10:21 ~vicek

  Adaś~Adaś

  korki to są w na ulicach; Ząbkowskiej,Markowskiej,Kijowskiej,Targowa,Grochowska.Wszystko dlatego,że jakiś oszołom z ratusza pozwolił zamknąć cześć ul Ząbkowskiej która łączy z Targowej szkoda że tu niema reporterów TVN Warszawa.

  potwierdzam, korki potęguje fakt zamknięcia skrzyżowania ul Sokolej i Zamoyskiego

 • aro

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2017 10:19 ~aro

  Jakie korki dzień jak co dzień.

 • Adaś

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2017 09:14 ~Adaś

  korki to są w na ulicach; Ząbkowskiej,Markowskiej,Kijowskiej,Targowa,Grochowska.Wszystko dlatego,że jakiś oszołom z ratusza pozwolił zamknąć cześć ul Ząbkowskiej która łączy z Targowej szkoda że tu niema reporterów TVN Warszawa.

 • taki_tam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2017 09:00 taki_tam

  "I dodała, że samochody zepchnięto na pas rozbiegowy. - Kierowcy zwalniają i obserwują co się stało, dlatego na miejscu są utrudnienia - podsumowała Jurkiewicz."

  A trudno wlepiać mandaty za tamowanie ruchu ?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl