Ulice

09.09.2016 16:12 na wale miedzeszyńskim

Wypadek na wjeździe do Warszawy. Jedna osoba w szpitalu

SERWISY:

Jedna osoba ranna po wypadku na Wale Miedzeszyńskim. Na wysokości numeru 161 zderzyły się trzy samochody. Były duże utrudnienia na wjeździe do Warszawy od strony Otwocka.

Na miejscu zablokowany był jeden pas ruchu, samochody przejeżdżały tą drogą wahadłowo. Jak informował Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl, na miejscu tworzyły się duże korki. Nasz reporter radził kierowcom, żeby omijali tę drogę.

- O 15.40 zderzyły się trzy samochody, jedna osoba została ranna - poinformował Tomasz Oleszczuk z komendy stołecznej policji.

Nasz reporter dowiedział się, że ranna osoba najprawdopodobniej doznała urazu kręgosłupa. W wypadku zderzyły się: renault, citroen i dostawczy volkswagen.

- Kierowca renault został zabrany do szpitala. Po wypadku był zakleszczony w samochodzie, strażacy musieli go wycinać - dowiedział się Szmelter.

Według relacji świadków, volkswagen jechał w kierunku Otwocka, a renault w kierunku Warszawy. W pewnym momencie ten drugi pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia.

md/mś

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl