Ulice

28.10.2016 15:15 na skrzyżowaniu al. KEN / ul. Ciszewskiego

Wypadek na Ursynowie.
Zginął 28-letni motocyklista

SERWISY:

Motocyklista zginął w wypadku na skrzyżowaniu al. KEN i Ciszewskiego. Przez ponad pięć godziny były duże utrudnienia w ruchu.

Do zderzenia doszło w piątek o godz. 14.20. - Motocyklista zderzył się z fordem. Zginął, miał 28 lat - mówiła nam Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji. - Ruch na skrzyżowaniu jest utrudniony. Kierowców prosimy o wybranie alternatywnej trasy - apelowała.

Kierująca fordem została przebadana alkomatem. - Była trzeźwa - podała Jurkiewicz.

Były duże utrudnienia w ruchu. - Policja naprzemiennie zamyka i odblokowuje ulice. Tworzą się ogromne korki - ostrzegał reporter tvnwarszawa.pl. Zakończyły się dopiero po godz. 19.

md/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • ktos znajomy z pracy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.11.2016 16:11 ~ktos…

  odpoczywaj w pokoju ....miałem dobrego inżyniera Paweł to był dobry i madry facet znał sie na tym co robił umiał zawsze znalesc wyjscie na każdy problem....odpoczywaj w pokoju........

 • anonim

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.11.2016 11:08 ~anonim

  To był wspaniały człowiek, duma rodziców, narzeczonej.. Boże nie puszczaj ich..

 • kolo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.10.2016 14:39 ~kolo

  jezeli prowadzila kobieta to na 99 procent jest jej wina

 • Ona

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.10.2016 13:17 ~Ona

  Nie wiem jaki jest sens mądrzyć sie i pisać czyja była wina,a czyja nie..To smutne co się stało i niestety nie wrócimy życia naszemu wspaniałemu koledze.Bardzo bym prosiła o modlitwę...Odpoczywaj w spokoju Pawle :-( na zawsze będziesz w naszych sercach ...

 • strangeman

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.10.2016 09:56 ~strangeman

  NIektórzy woleliby wszędzie "leżących policjantów", żeby przy ograniczeniu do 20 km/h można było urwać zawieszenie, niektórzy natomiast przesadzają w drugą stronę. Pojazdami jeżdżą ludzie i to nie jest problem z ulicami, skrzyżowaniami, ale ludźmi.

 • Buniek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.10.2016 23:40 ~Buniek

  BUS~BUS

  Ktoś, coś? jak do tego doszło? pojazdy są dość dziwnie ustawione. Swoją drogą motocyklem w taką pogodę... deszcz i 9C.


  Deszcz faktycznie jest slaby np: mokre pasy. Ale jak masz odpowiednie ubranie (motocyklowe) to 9stopni jest OK nawet jak jest 5 jest komfort termiczny. A wygoda poruszania motocyklem się po zakorkowanym mieście jest naprawdę duża i nie płacisz za parkometry. Często pod biurowcami są miejsca dla motocykli, zajmują mało miejsca sporo ich można postawić przytulonych do boku budynku etc. Do tego przyjemność jazdy na motocyklu.

 • michałryki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.10.2016 23:16 ~michałryki

  W 98 roku ten młody człowiek pomógł mi w zwalczeniu silnego oparzenia stopy na pielgrzymce na Jasną Górę. Nigdy Ci Paweł tego nie zapomnę. Wspólnie z bratem pomimo czasu wolnego i tak młodego wieku, bezinteresownie ukazali pomoc bliźniemu, jako 10 letni chłopcy.. Modlę się za Ciebie chłopie przypominając sobie tamte wspaniałe chwile.. Dlaczego tak wspaniali ludzie odchodzą?!

 • Buniek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.10.2016 23:15 ~Buniek

  jot~jot

  Akurat w tunelu Wisłostrady to chyba maks. 50 wolno jeździć, prawda? Więc niby w imię czego oczekujesz, że ktoś ma jechać 80? A jak jedziesz komuś metr za tylnym kołem, to powodzenia. To świadczy wyłącznie o twojej 'inteligencji', a nie o tym kimś przed tobą.


  W tunelu Wisłostrady można 50 zgadza się - a tyle to trzeba chyba po chodniku jechać (którego tam nie ma) bo 50 od wielkiego dzwonu ktoś tam jedzie, zazwyczaj szybciej i ponad 100 fruwają.

 • tom

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.10.2016 19:55 ~tom


  tom~tom

  jakie "niebezpieczne"?! tam są światła! co jeszcze maja zrobić? estakady i bezkolizyjne zjazdy?!
  Wujek~Wujek

  Bywasz tam, przejeżdżasz czymkolwiek. Jest niebezpiecznie tam jest bardzo duży ruch nawet na lewoskrętach dlatego dochodzi do niebezpiecznych sytuacji a że wszystkim rzekomo się spieszy nawet w niedzielę.
  Już sam nie wiem ale przy tak narastającym natężeniu ruchu może by zawiesić na jakiś czas te budżety partycypacyjne a całość przeznaczyć na modernizację takich skrzyżowań jak i przejść dla pieszych.

  no wyobraź sobie, że mieszkam obok ponad 30 lat i niemal codziennie poruszam się tam samochodem lub rowerem... jedyny zarzut to źle wydzielone pasy na KEN - lewoskręt powinien być osobny, a prawy z jazdą na wprost....

 • GGG

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.10.2016 18:30 ~GGG  kgkgkg~kgkgkg

  ile tam musi być jeszcze wypadków żeby w końcu coś z tym skrzyżowaniem zrobili?!?!?!
  na razie skończyło sie na gadaniu i obiecywaniu przebudowy... i tak będzie do następnych wyborów?!
  SFox~SFox  Dokładnie. Tak samo skrzyżowanie Ciszewskiego z Rosoła koło basenu SGGW. Raz w tygodniu stłuczka. W tych miejscach powinni zrobić ronda.
  pisocholik~pisocholik

  Właśnie wydzielają lewoskręty wzdłuż całej al. KEN - będą do końca roku.
  Nie sądzę jednak, by zasadniczo ograniczyły liczbę wypadków - demonów szybkości bez liku jeździ...  Kolego nie chcę nikogo usprawiedliwiać ani wyrokowc jak to robisz.
  Mówisz że motocyklista poruszał się prawym pasem, może ale zobacz na zdjęcie 5/12, tam widać że znajduje sie po zderzeniu na śrdokowym lub lewm pasie, więc raczej nie jachał prawym.
  A kto był winien? Niech rozstzrygnie sąd. Jeżeli nie ustąpł pierwszeństaw pojazdowi pouszczającemu skrzyżowanie to sąd to odpowiednio potraktuje, jeżeli kierująca wymusiła pierszeństwo również.
  Nic nie zmieni faktu że przez nieuwagę zginoł kolejny człowiek, nieważna czyją nieuwagę.

  Pamiętajmy że ułamek sekundy decyduje o życiu i zdrowiu

  RiP

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl