Ulice

21.10.2011 21:58 jedna osoba wycinana z samochodu

Wypadek na Radiowej

SERWISY:

 

Jedna osoba wycinana z samochodu - to efekt wypadku, do którego doszło po godzinie 21:00 na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Radiowej.

- Na skrzyżowaniu Wrocławskiej z Radiową doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych - potwierdziła Dorota Tiezt z biura prasowego KSP.

Na miejscu trwa akcja służb. Kierowcy mogą napotkać utrudnienia.

as/mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Ewelina

    zgłoś naruszenie odpowiedz 28.03.2012 12:34 ~Ewelina

    Szanowni Państwo,
    Ostatnie lata prowadzonej pierwszej w Polsce akcji specjalistycznej pomocy psychologicznej dla uczestników
    wypadków komunikacyjnych w ramach programu „Trakt” pozwoliły nam na skuteczną pomoc ponad 200 osobom cierpiącym
    na zespół tzw. stresu pourazowego. Zachęcamy do kontaktu (tel 509 127 858; e mail terapia@psych.uw.edu.pl) osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat uczestniczyły, były świadkami wypadku, lub doświadczyły utraty bliskiej osoby w wypadku.
    Zapewniamy możliwość specjalistycznej diagnozy psychologicznych problemów potraumatycznych (takich jak kłopoty ze snem, nawracające wspomnienia, nadmierne podenerwowanie lub kłopoty z koncentracją uwagi).
    W razie stwierdzenia zespołu stresu pourazowego oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnej terapii prowadzonej przez najlepszych specjalistów leczeniu stresu pourazowego, w ramach programu naukowego prowadzonego przez Uniwersytet Warszawski – Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania.

    Szczegóły programu na www.wypadki‐drogowe.pl.
    Z wyrazami szacunku,
    Zespół programu „Trakt 2"
    tel. 509127858”

  • kier

    zgłoś naruszenie odpowiedz 22.10.2011 17:40 ~kier

    Do "Bemowo" - nie ma pechowych skrzyżowań są tylko gamoniowaci kierowcy...

  • tadeusz

    zgłoś naruszenie odpowiedz 22.10.2011 01:28 ~tadeusz

    Tak, uczestniczyłem w tym wypadku. jechaliśmy z dwoma kolegami land roverem discovery 2 ulicą radiową w strone armi krajowej, mielismy zielone światło i jechalismy prosto przez skrzyżowanie. z naprzeciwka z ulicy radiowej skręcał w lewo w ulicę wrocławską vw golf combi, Pan jadący z żoną i z dzieckiem, wykonał lewoskret nie upewniajac sie ze nic nie jedzie z z drugiej strony. Pan wyjeżdzał zaa autobusu, ktory skrecał także w lewo tylko z naszej strony. my nic nie podjeżewaliśmy wiec chcielismy pokonac skrzyżowanie, nagle zaa autobusu wyjechał golf i doszło do zderzenia (klasyczny lewoskret) zdarzenie wyglądało tragicznie ale na szczescie nic powaznego nikomu się nie stało, dziecko i pani z golfa trafili do szpitala. dziecko podobno tylko na obserwacje, pani podobno ma jakiś nie zagrazający życiu uraz. cała sprawa zakonczyła sie mandatem dla kieorwcy golfa. życzę szybkiego powrotu do zdrowia pani z golfa oraz szybkiego powrotu ze szpitala jej dziecku :) zycze także wszystkiego nasjlepszego także mojemu koledze ktory prowadził nasz samochód, bardzo się obwinia całym zajściem, chociaż to nie jego wina i w niczym nie zawinił:)

  • k-b

    zgłoś naruszenie odpowiedz 21.10.2011 23:11 ~k-b

    Klasyczna sytuacja na tym skrzyżowaniu. W czasie gdy autobus skręcał w lewo z Radiowej we Wrocławską, kierowca jadący od strony Dywizjonu 303 chciał skręcić w lewo we Wrocławską bez uprzedniego zatrzymania się na skrzyżowaniu przy autobusie, wyjechał sobie śmiało zza autobusu centralnie przed samochód jadący przez skrzyżowanie prosto ul Radiową. Zderzenie było raczej mocne bo hamowania nie było słychać.

  • Bemowo

    zgłoś naruszenie odpowiedz 21.10.2011 22:42 ~Bemowo

    Czy może mi ktoś wyjaśnić okoliczności wypadku?? Faktem jest, że jest to pechowe skrzyżowanie.

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl