Ulice

15.09.2011 09:55 na otwartym odcinku Prostej

Wypadek na Prostej: motocykl chciał wyprzedzić rower

SERWISY:

Na ulicy Prostej motocyklista zderzył się z rowerzystą. Jedna osoba została ranna.

Wypadek miał miejsce na odcinku między ulicą Żelazną, a Twardą. Ten odcinek Prostej, mimo budowy metra, która trwa w okolicy, jest otwarty dla ruchu.

– Motocyklista wyprzedzał rowerzystę i tak doszło do zderzenia - informuje Edyta Adamus ze stołecznej policji. – Motocyklista został ranny, trafił do szpitala - dodaje.

Wypadek nie spowodował utrudnień, bo ruch w tym miejscu jest niewielki.

su/mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • miłośnik_motyk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.09.2011 11:47 ~miłośnik_motyk

  Do ~Mysza46:
  Może czas zacząć się zastanawiać nad istota życia w społeczeństwie, bo na tym chodniku nie jesteś sama. Jak się śpieszę i idę chodnikiem szybkim krokiem to często się zderzam z takimi właśnie osobami jak Ty. Tylko że skutki są mizerne, bo co najwyżej się od siebie odbijemy. Problem w tym, że takie osoby później wsiadają w samochód i to samo robią na jezdni skręcając z prawego pasa w lewo, "bo sobie przypomniałam że mydło muszę kupić". Wtedy skutki są dużo gorsze.

 • Mysza46

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.09.2011 13:42 ~Mysza46

  Do Gucia. A co proponujesz pieszym na chodnikach? Nie raz zdarzało mi się, że szłam normalnym krokiem, ale w pewnym momencie skręcałam np. w lewo - bo do sklepu chciałam wejść, o zgrozo! I tuż przed twarzą śmigał mi rowerzysta... Miałam się 1/ powoli zatrzymać, odwrócić, dokładnie rozejrzeć; 2/ wystawić rękę w lewo, sygnalizując skręt; 3/nie robić zakupów? NA CHODNIKU przeznaczonym głównie DLA PIESZYCH? Nota bene wzdłuż chodnika jest ścieżka rowerowa, odzielona pasem zieleni, ale przecież po chodniku zabawniej się rowerzystom śmiga. Ale niech ktoś wlezie na świętą ścieżkę rowerową...

 • zażenowany

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.09.2011 13:34 ~zażenowany

  TVN Warszawa powinna bardziej przyłożyć się do moderowania forum. Każda dyskusja (wcześniej niż później) schodzi na temat 'słoików'.
  Kiedy wreszcie Prawdziwi Warszawiacy (mający zapewne lat nie więcej niż 17...) zrozumieją, że nieprzestrzeganie przepisów, brawura i pośpiech nie mają jednego miejsca na świecie? Niezależnie od tego gdzie się zdarza wypadek - w Warszawie, Lubartowie czy Nowym Jorku - przyczyny są zazwyczaj te same i nie ma znaczenia kto gdzie robił prawo jazdy....
  Pozdrawiam myślących!

 • Gucio

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.09.2011 13:22 ~Gucio

  Sam sobie jeździj chodnikiem, jeden z drugim. Łażą ludziska jak by spali, na nic nie zwracają uwagi. Po ścieżkach też się snują...

 • pieszy i kierowca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.09.2011 13:16 ~pieszy i kierowca

  a co do rowerów na chodniku to się nie zgadzam. Jak idziesz chodnikiem a za tobą gna rowerzysta i dzwoni tym swoim dzwoneczkiem bo on jedzie. Ścieżki rowerowe ok. Chodniki nie - chyba, że ktoś będzie zwracał uwagę jak jeżdżą rowerzyści po chodnikach bo rozpędzają się po tych chodnikach jak na peletonach. Niech jeden z drugim pomyśli co by się stało jak by na chodniku było dziecko, które np. zatrzymało by się nagle.

 • laki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.09.2011 12:58 ~laki

  ludziska spójrzcie na swoja rejestracje i jak wy jeździcie a później komentujcie

 • dodas

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.09.2011 12:55 ~dodas

  cholerni rowerzyści, szlag to by trafił, z rowerami na ścieżki i chodniki niech spadają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • armagedon

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.09.2011 12:52 ~armagedon

  "Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy.Rowery są wszędzie"

 • waldek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.09.2011 12:40 ~waldek

  LLU lub BSI

 • dic

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.09.2011 12:38 ~dic

  dzieki Pozen.

  pytam, bo około 8.15 przechodziłem tamtedy i pracuje na żelaznej a niczego nie widziałem ani nie słyszałem

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl