Ulice

16.12.2017 11:55 informacja na kontakt 24

Wypadek na Mokotowie. "Cztery osoby w szpitalu"

SERWISY:

Trzy samochody zderzyły się w alei Wilanowskiej. Jak przekazała policja, cztery osoby trafiły do szpitala. Zdjęcie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Informacja o wypadku dotarła do policji kilka minut po godzinie 9.

- W alei Wilanowskiej, na wysokości numeru 336 zderzyły się trzy samochody osobowe: toyota i dwa BMW - poinformowała st. asp. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Cztery osoby w szpitalu

- Trzy osoby z toyoty i jedna z BMW zostały przewiezione do szpitala - przekazała Wersocka.

Jak dodała, kierowcy samochodów byli trzeźwi.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKCIE 24

ZOBACZ RÓWNIEŻ MATERIAŁ O WYPADKU NA GRÓJECKIEJ:

ak/kab

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • end

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.12.2017 22:50 ~end

  Jakikolwiek wypadek bez BMW to nie wypadek. Tu mamy dwa egzemplarze czyli było mocno. Oczywiście winne są bolidy, nadmierna szybkość, za kierownicami "miszcze" i efekt jak na obrazkach.

 • Nick

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.12.2017 22:10 ~Nick

  Moze by wreszcie ktoś wyciął te drapaki, bezmyslnie zasadzone akurat przy wyjazdach z parkingu- one skutecznie zasłaniają widoczność i trzeba się dość mocno wychylić, zeby zobaczyć czy cos nie jedzie. Jakiś baran ma całą długość chodnika, to zostawil je tylko przy wyjezdzie

 • goostav234

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.12.2017 22:05 ~goostav234

  Kiedy poszerzą to miejsce do dwóch jezdni?! Wtedy będzie bezpieczniej bo nie będzie ryzyka czołówki a w razie wypadku łatwiej objechać.

 • asda

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.12.2017 20:41 ~asda

  A nie wystarczy ci marka? BMW?

 • Maniuś

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.12.2017 13:30 ~Maniuś

  Ciągle mi brakuje informacji o wieku sprawców wypadków? Dlaczego ci przed 70-ym rokiem życia nie radzą sobie na drodze i powodują tyle wypadków? TVN Warszawa codziennie informuje o kilku wypadkach. Raz czy dwa razy w miesiącu o pijanym czy naćpanym kierowcy, który spowodował wypadek. Dwa czy trzy razy w roku o starszym kierowcy, który spowodował wypadek. A mimo to czepialstwo widać w stosunku do starszych kierowców. Dlaczego tak się dzieje? Z głupoty czepiających się? Należy szybko opracować metodę jak badać mózgi młodocianych kierowców i tych w średnim wieku, wśród których też jest sporo małokumatych, czy nie mają skłonności do agresji na drodze, brawury, chlania czy ćpania? Statystyki wypadków świadczą o tym, że dla poprawy bezpieczeństwa takie badania są bardziej potrzebne niż badania starszych kierowców.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl