Ulice

25.12.2011 14:38 przyczyny bada policja

Wypadek dwóch volkswagenów. 6 osób do szpitala

SERWISY:

Sześć osób przewiezionych do szpitala i dwa rozbite samochody. To efekt groźnego wypadku, do którego doszło na ul. Lazurowej na wysokości S8.

- Volkswagen touran zjeżdżał z S8 w Lazurową, z kolei kierowca passata zjeżdżał z Lazurowej w S8 w kierunku Poznania. Wtedy doszło do zderzenia – relacjonuje Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl.

Przyczyny wypadku bada policja. - Z bardzo wstępnych ustaleń wynika, że kierowca passata prawdopodobnie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle - informuje Andrzej Browarek ze stołecznej policji.

Na miejscu pomocy udzielali strażacy oraz pracownicy pogotowia ratunkowego. - 6 osób pojechało do szpitala, ale nie wszystkie zostały hospitalizowane - mówi Browarek.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • j

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.12.2011 18:25 ~j

  To bardzo niebezpieczne skrzyżowanie i cud że jeszcze nikt tu nie zginął. Sam mało nie straciłem życia, gdy ruszałem ze świateł na Lazurowej w stronę Górczewskiej. W tym samym momencie, gdy zapaliło się zielone światło, przed maską auta ujrzałem białą smugę. Dopiero po chwili zrozumiałem, że ta smuga to było pędzące w stronę Sochaczewa auto, którego kierowca postanowił zdążyć na "późnym zielonym". Gdyby moja prędkość początkowa była większa od 0, prawdopodobnie dostałbym w bok i ten komentarz już by nie powstał. Wina nie byłaby po mojej stronie, ale marne to pocieszenie.

 • Patryk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.12.2011 11:40 ~Patryk

  Gdy świąteczny czas nastaje, zapełniają się tramwaje. Tłok w pociągach, w autobusach, każdy w swoje strony rusza. Czy to gra jakaś muzyka? Nie, to odgłos jest słoika. Czy strzelają gdzieś kowboje? Nie, to dźwięczą puste słoje. Kiedy pytam: Kto Wy tacy? Oni mówią: Warszawiacy! Jednak nic się nie ukryje, wasze dziwne, wiejskie....szyje. Lubelszczyzna, Siemiatycze, to są znane wam ulice. A po świętach każdy czeka, żeby upchnąć swego weka. Nie podnosząc zbędnej wrzawy, cicho jadą do Warszawy...

 • Stary

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.12.2011 10:43 ~Stary

  Nie wracajcie do Warszawy....nie poniżajcie się ......
  wszystko tutaj złe...zwłaszcza ludzie.... nam tutaj dobrze bez Was.....:)
  Czytam te Wasze komentarze i nie jestem w stanie zrozumieć...co Was tutaj ciągnie...przyjezdni ?????

 • poeta

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.12.2011 20:10 ~poeta

  burak warszawski zawsze będzie burakiem warszawskim co jeździć nie umie a winę zawsze zgoni na słoiki które budują im metro, stadion i ulice

 • Bart$

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.12.2011 18:16 ~Bart$

  To co tu jest wypisywane to Żenada. Jak już się najedliście i się wam nudzi to się do pracy na jutro naszykujcie! Albo na spacer proponuję wyjść.
  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku wszystkim życzę:)!!! Udanej zabawy!!!

 • eeee

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.12.2011 17:59 ~eeee

  Kasanowa ciekawe, tyle ze 1/3 furek na W to fabryczni albo lizing...

 • Nie głuchy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.12.2011 14:41 ~Nie głuchy

  ~kasanowa nie drzyj się, nikt nie lubi krzykaczy.

 • antyVW

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.12.2011 14:41 ~antyVW

  Niestety tutaj trudno ustalić winnego. zawsze to wina wieśwagena, a teraz wieśwagen w wieśwagena więc po 50% wina

 • kasanowa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.12.2011 14:04 ~kasanowa

  CIEKAWE DLACZEGO W POLSCE KOBIETY UWAŻAJĄ WARSZAWIAKÓW ZA NAJWIĘKSZYCH IMPOTENTÓW? BO ZA KÓŁKIEM SA OSTRZY A JAK WYJDĄ Z AUTA TO SĄ JAK POSŁOWIE MOCNI W GĘBIE A NIE W CZYNIE BO JUZ NIE MOGĄ!

 • skip

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.12.2011 13:56 ~skip

  poziom dowcipu jest tak słaby jak ich autorzy nie mogący pogodzić się ze swoim miejsce urodzenia i szkalują innych podnosząc swoje ego. Więc jedna bardzo ważna uwaga dla Was nie jesteście tu lubiani w tym mieście nie ze względu na pochodzenie, tylko zaściankowy sposób bycia !!!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl