Ulice

14.05.2016 12:21 zderzenie na dk numer 79

Wypadek ciężarówki. "Troje dzieci trafiło do szpitala"

SERWISY:


Dwa samochody zderzyły się na drodze krajowej numer 79 za Górą Kalwarią. Jak podaje policja, do szpitala trafiła trójka dzieci.

Do zderzenia doszło w pobliżu miejscowości Coniew, niedaleko Góry Kalwarii. Brały w nim udział samochód osobowy i ciężarowy.

- Oba pojazdy jechały w kierunku Warszawy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem próbował skręcić w lewo, wtedy uderzył w niego samochód ciężarowy - mówi kom. Jarosław Sawicki z komendy w Piasecznie.

Jak zaznacza, do szpitala trafiła trójka dzieci. - W wieku 6 i 9 lat, a także 6 miesięcy - precyzuje Sawicki. - Mamy informację, że dwójka z nich już opuściła szpitala - dodaje.

Po godz. 12 Generalne Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że nie ma już utrudnień w ruchu.

ran/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • marianek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.05.2016 00:42 ~marianek

  Ten rejon powiatu piaseczyńskiego wypada bardzo źle pod względem bezpieczeństwa drogowego, a to jedyny szlak pieszo-rowerowy prowadzący na Zamek w Czersku.

 • Kierowca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.05.2016 19:38 ~Kierowca

  Jechałem tamtędy kilka minut po wypadku. Panował całkowity haos. Nikt nie poinformował stojących w korku kierowców, jak długo zamknięty będzie odcinek jezdni. Stało tam również kilka TIR-ów, można było chociaż prze CB coś powiedzieć (Panowie Policjanci Wy też często macie to radio, nie skupiajcie sie tylko na podsłuchiwaniu rozmów, można je wykorzystać chociażby do poinformowania o sytuacji innych użytkowników drogi). Nikt nie wyznaczył objazdu (a był tali przez Pęcław). Za dzisiejsza akcję ocena mierna. Oczywiści nie dotyczy to służb ratowniczych, które przybyły na miejsce wypadku (Straż Pożarna i Służby Medyczne). Przed Wami chylę czoła ...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl